Chřipka, nachlazení

Mezi těmito dvěma stavy je nutné rozpoznat rozdíl. Nachlazení říkáme jen mírnému onemocnění dýchacích cest, s mírně zvýšenou teplotou, zarudlým krkem, kašlem a rýmou. Někdy se přidá bolest hlavy. Samotné nachlazení s rýmou obvykle odezní během jednoho týdne, ať již zmírňujete příznaky léčbou či nikoliv. Nachlazení způsobují běžné viry, které zaútočí zejména tehdy, je-li organismus oslabený. Jedná-li se o bakteriální infekci, je někdy zapotřebí nasadit antibiotika.

Chřipka je nemoc mnohem závažnější. Pacient má vysokou teplotu, bolesti celého těla, potíže s dýcháním, kašel. Někdy se přidá průjem či zvracení. Chřipka vás může obtěžovat až několik týdnů a v horším případě může přejít v závažnější onemocnění, kupříkladu zápal plic; někdy je nezbytná hospitalizace pacienta. Při přechození chřipky hrozí zánět srdečního svalu, zápal mozkových blan, aj.

Již při prvních příznacích nachlazení byste měli sáhnout po darech přírody, tj. po bylinkách či podpůrných potravinových doplňcích na přírodní bázi.

Z naší široké nabídky přírodních produktů pro zdraví doporučujeme: Vitální houbyPentagram® bylinné koncentráty Imunita

Nejprodávanější

48 položek celkem
Energy Vironal - cestouprirody.eu
453 Kč

Přírodní kapky Vironal s obsahem bioinformací a bylinných složek se postarají o dobrou vitalitu dýchacích cest i podporu imunity.

59
MycoMedica Coriolus - Outkovka pestrá - cestouprirody.eu
Tip
690 Kč

Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus je pro své vitalizující účinky na tělo i mysl cestou k pevnému zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

617
Energy Cistus complex - cestouprirody.eu
439 Kč

Cistus complex Bioinformační bylinný koncentrát IMUNITA HORNÍ CESTY DÝCHACÍ MOČOVÉ CESTY

218
Energy Drags Imun - cestouprirody.eu
499 Kč

Drags Imun - dračí krev přírodní doplněk stravy MÍZA STROMU CROTON LECHLERI TRADIČNÍ INDIÁNSKÁ MEDICÍNA TROPICKÉ OBLASTI PERU

215
Energy Grepofit - cestouprirody.eu
371 Kč

Grepofit doplněk stravy - kapsle IMUNITA HORNÍ CESTY DÝCHACÍ MOČOVÉ CESTY MIKROBIOLOGICKÁ ROVNOVÁHA

227
Energy Flavocel - cestouprirody.eu
426 Kč

Flavocel přírodní doplněk stravy IMUNITA ÚNAVA A VYČERPÁNÍ VITALITA, OSVĚŽENÍ CÉVY, CHRUPAVKY, KŮŽE, ZUBY

341
Energy Audiron - cestouprirody.eu
269 Kč

Audiron bioinformační bylinný přípravek k vnějšímu užití PROBLÉMY S UŠIMA A SLUCHEM INFEKCE ZPŮSOBENÉ HERPETICKÝMI VIRY NACHLAZENÍ, BOLESTI ZUBŮ, KOŽNÍ OBTÍŽE

254
Energy Grepofit drops - cestouprirody.eu
334 Kč

Grepofit drops doplněk stravy - kapky IMUNITA HORNÍ CESTY DÝCHACÍ MOČOVÉ CESTY MIKROBIOLOGICKÁ ROVNOVÁHA

224
MycoMedica BetaGlukan BIOcell - cestouprirody.eu
290 Kč

Vysoce čistý β-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků jsme přidali vitamín C. 

527
YaoMedica 011 - Burácení hory, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury BURÁCENÍ HORY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

701
YaoMedica 047 - Bílý zámotek, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Účinky podle tradiční čínské medicíny: pročišťuje Re (horkost) eliminuje Du (toxin) odvádí Feng (vítr)

906
Energy Biotermal koupelová sůl - cestouprirody.eu
253 Kč

Biotermal bioinformační koupelová sůl ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST KLOUBNÍ OBTÍŽE A BOLESTI PÁTEŘE EKZÉMY, VYRÁŽKY, KOŽNÍ PROBLÉMY POÚRAZOVÉ STAVY, FYZICKÁ I PSYCHICKÁ ÚNAVA

257
Nahoru
Další produkty

uvolnění dutin, zlepšení dýchání, ale také i k prevenci infekční nákazy vám příroda posílá myrhu, hřebíček, skořici, eukalyptus, rozmarýn i citron. Jejich silice působí antibakteriálně i antiviroticky. Pro posílení organismu při nachlazení, chřipce a různých virózách lze konzumovat med s přídavkem plodů aceroly a mycelia cordycepsu (housenice čínské).

Uvedeným onemocněním lze také poměrně účinně předcházet. A to zdravým životním stylem, tj. vyváženou stravou a pohybem. K posílení organismu můžete využít terapeutický nápoj QI Drink, který eliminuje únavu, stres, zvyšuje energii a také posiluje imunitní systém i celkovou odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Tím dostává organismus do dokonalé harmonie. Drink obsahuje extrakt ze semen slzovky obecné (Coix lacryma-jobi) – 90 % a extrakt z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) – 10 %.

category_banner_desktop