Bylinné nápoje

Bylinné nápoje od TCM Herbs jsou připravovány podle tradičních receptur čínské medicíny a nabízejí vám možnost vyzkoušet sílu přírody pro vaše zdraví a pohodu. Mezi hlavní produkty patří Nápoj čínských Mudrců, který si můžete dát k snídani místo kávy nebo čaje. 

Bylinné nápoje v prášku od TCM Herbs jsou certifikované a patří k tomu nejlepšímu, co si dnes můžete v oblasti čínské medicíny dopřát. Každá šarže nápojů prochází bezprecedentním testováním, včetně testů na přítomnost 511 druhů pesticidů, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a bezpečnost.

Tradiční čínská medicína má své kouzlo a s TCM Herbs máte možnost ho objevit. Bylinné nápoje vám pomohou podpořit vaše zdraví a pohodu přírodní cestou. Vyzkoušejte sílu přírody s TCM Herbs a dopřejte si to nejlepší z tradiční čínské medicíny.

Nejprodávanější

9 položek celkem

Cena

5001000
15001000

Značky

Položek k zobrazení: 9
TCM Herbs 900 Nápoj čínských MUDRců® - cestouprirody.eu
500 Kč

YI YI REN CHA Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny, která pomáhá posilovat, detoxikovat a harmonizovat organismus.

1116
TCM Herbs 901 Nápoj čínských MUDRců® - cetsouprirody.eu
960 Kč

YI YI REN CHA Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny, která pomáhá posilovat, detoxikovat a harmonizovat organismus.

1119
TCM Herbs 888 Nápoj nebeské víly® - cestouprirody.eu
500 Kč

SHAN YAO CHA Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny určená především ženám.

1134
TCM Herbs Nápoj z pravého ženšenu®  - cestouprirody.eu
1 000 Kč

REN SHEN CHA Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny určená na imunitu, vitalitu, energii, tělový a svalový tonus, kognitivní a duševní výkonnost.

1146
TCM Herbs Nápoj pěti hvězd® - cestouprirody.eu
500 Kč

JIAO GU LAN CHA Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku z Gynostemmy pětilisté a kurkumy pro zlepšení trávení a detoxikaci

1140
TCM Herbs Nápoj stříbrného větru® - cestouprirody.eu
500 Kč

BO HE CHADoplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny pro případy, kdy se vítr FENG vkrádá do těla.

1143
TCM Herbs 877 Nápoj ze zlatého kořene - cestouprirody.eu
1 000 Kč

HONG JING TIAN CHADoplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny pro fyzický výkon, kondici a harmonizaci psychiky.

1137
TCM Herbs 811 Nápoj sedmi statečných®  - cestouprirody.eu
1 000 Kč

BAN XIA XIE XIN CHADoplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny určená na harmonizaci žaludku a střev při trávících potížích.

1149
TCM Herbs 800 Doušek živé vody® - cestouprirody.eu
1 000 Kč

HUAN SHAO CHADoplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku pro podporu vitality, při fyzické i psychické únavě.

1152

category_banner_desktop