ePoradna

Věděli jste, že tradiční čínská medicína vnímá řešení zdravotních obtíží zcela jinak než ta západní? Vychází totiž z přesvědčení, že vše je propojené se vším a na tělo pohlíží jako na celek. K tomu, aby organismus byl v té správné a optimální rovnováze, využívá účinné doplňky stravy, které jsou výsledkem fascinujícího spojení starodávným principů a darů přírody.

Pracujeme s kouzlem samotné přírody

Vyznat se ve světě přírodních doplňků je občas to samé jako se snažit projít labyrintem. Abychom vám vše maximálně usnadnili, otevřeli jsme pro vás bezplatnou ePoradnu, díky níž si snadno vyberete produkt takřka šitý na míru. Poradíme vám například, jak používat vitální houby MycoMedica či bylinné tinktury YaoMedica, které mají pozitivní vliv na posílení celkového zdraví. Pokud však hledáte produkty založené čistě na bylinkách, doporučit můžeme rovněž Pentagram® bylinné koncentráty od značky Energy, které jsou skvělou cestou k dosažení i udržení dobře fungujícího organismu.

ePoradna je tu vždycky pro vás

Andrea 2

Ať se s námi budete chtít poradit s čímkoli, rádi si s vámi popovídáme buďto telefonicky nebo ještě lépe prostřednictvím e-mailu (v průběhu dne se naše terapeutka věnuje objednaným klientům).

Do emailu nám detailně popište svůj problém a přiložte foto vašeho jazyka, díky čemuž bude diagnostika mnohem přesnější. Naše terapeutka následně vše vyhodnotí a zpravidla v ten samý pracovní den zašle svou odpověď s doporučením vhodných produktů, jejich kombinací a dávkováním.

Setkat se s terapeutkou můžete i osobně, což je ideální zejména tehdy, pokud máte zájem o měření akupunkturních bodů Supertronikem, který přesně určí, jak na tom vaše tělo aktuálně je.

Vždy je důležité si uvědomit, že doporučené produkty či postupy nikdy nemohou nahradit profesionální lékařskou péči. Pro stanovení přesné diagnózy je zcela nezbytná osobní návštěva u lékaře, zrovna tak je na místě konzultovat užívání doplňků stravy spolu s trvalou medikací.

Děkujeme vám za důvěru, kterou do nás vkládáte a pevně věříme, že s naší ePoradnou budete spokojeni. Naše společná cesta ke zdraví začíná právě tady. 

Napište nám e-mail:

Svůj problém či dotaz podrobně popište - kdy váš problém začal a jak dlouho trvá, jak se projevuje, popište své obtíže, které pociťujete a za jakých okolností (zda se projevují více ráno nebo večer, zda se horší v teple nebo naopak v chladu) a spolu s fotkou jazyka pošlete na e-mail:

poradna@cestouprirody.eu

Zavolejte nám:

Jsme vám k dispozici každý všední den PO-PÁ od 9 do 17 hod.

( pokud se nedovoláte, naše terapeutka se věnuje objednaným klientům, pošlete email nebo vyčkejte, ozveme se vám )

Tel: +420 775 237 753

O nás