TCM Herbs 900 Nápoj čínských MUDRců® 100 g

500 Kč
Skladem
Možnosti doručení

YI YI REN CHA

Doplněk stravy. Bylinný nápoj v prášku. Směs tradiční čínské medicíny, která pomáhá posilovat, detoxikovat a harmonizovat organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Nápoj čínských MUDRců®, elixír harmonie a vitality, který je pečlivě připraven podle tradičních receptur čínské medicíny. Tento nápoj je ideální volbou pro ty, kteří hledají přirozenou cestu k posílení svého zdraví, detoxikaci a obnovení vnitřní rovnováhy.

Proč si vybrat Nápoj čínských MUDRců®?

Každé ráno, když se probudíme, jsme postaveni před volbu, jak zahájit nový den. Náš první nápoj může určit tempo a kvalitu nadcházejících hodin. V této chvíli bychom měli zvolit moudře a místo obvyklé ranní kávy či čaje dosáhnout po Nápoji čínských MUDRců®. Tento nápoj není jen obyčejným osvěžením, ale je to elixír, který byl pečlivě sklouben podle principů tradiční čínské medicíny s cílem podpořit naše zdraví a rovnováhu.

SlzovkaNápoj čínských MUDRců® se vyznačuje svým jedinečným složením. Jeho hlavní složkou je povařené semeno slzovky obecné, které tvoří plných 90 % obsahu. Sušená Slzovka obecná jsou semena divoké trávy, podobná ječmenu (jedná se však o pícninu, nikoliv o obilovinu!), je známá i pod názvem Jobovy slzy nebo perlivý ječmen - čínsky Yi yi renSlzovka je skutečným pokladem pro naše tělo, neboť obsahuje obrovské množství vitamínu C a betakarotenu, stejně jako širokou paletu minerálů, mezi něž patří draslík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek. Tyto látky jsou ve slzovce přítomny ve formě, která je pro naše tělo snadno stravitelná, což znamená, že je dokážeme efektivně vstřebat a využít. Při pravidelném užívání tohoto nápoje můžeme očekávat, že náš organismus bude lépe bojovat proti nahromaděným toxickým látkám, což je v dnešní době plné znečištění a stresu neocenitelná výhoda.

Kromě slzovky obecné obsahuje tento nápoj i kůru mandarinky Chen pi. V tradiční čínské medicíně je mandarinka ceněna pro své schopnosti "vypouštět", "rozptylovat", "harmonizovat" a "vysoušet". Obsahuje zejména vitamín C, antioxidanty a esenciální oleje. Tyto její složky mohou pomoci podpořit zdraví trávicího systému, posílit imunitu a podpořit zdravý stav pokožky. A nezapomeňme na plod meruňky japonské, který je známý svými léčivými účinky již od starověku. WU MEI, jak se v tradiční čínské medicíně nazývá, je využíván pro své schopnosti rozbíjet blokády v těle a podporovat jeho detoxikaci.

Díky těmto složkám je Nápoj čínských MUDRců® nejen významným doplňkem stravy, ale také prostředkem, který podporuje harmonii a zdraví našeho organismu. Může pomoci při překyselení těla, což je stav, který může vést k rozvoji různých nemocí.

Navíc je tento nápoj vyroben z bio slzovky pěstované na ekologických polích Taiwanu, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a čistotu. Každá šarže je přísně testována v akreditované laboratoři, aby bylo zajištěno, že neobsahuje žádné těžké kovy, plísně, mikroby, aflatoxiny ani pesticidy, které by mohly ohrozit naše zdraví.

Vyzkoušejte tedy Nápoj čínských MUDRců® a učiňte z něj svůj denní rituál. Možná zjistíte, že jeho jemná chuť a vůně se stanou vaším klíčem k harmonickému a zdravému životu. A jak praví staré přísloví, "moudrý ten, kdo jej užívá".

Působení dle TČM:

- Posiluje slezinu PI QI XU a vylučuje vlhko SHI
- Vylučuje hlen TAN a rozprouďuje blokádu YU
- Ochlazuje horko RE a vylučuje horký toxin RE DU
- Posiluj energii čchi ledvin a plic SHEN/FEI QI XU
- Upravuje energii čchi QI ZHI a harmonizuje střední ohniště ZHENG JIAO
 

Složení nápoje čínských MUDRců® (1 g vyroben z 5 g bylin):

  • Yi yi ren  - Slzovka obecná (semeno) 90g
  • Chen pi  -  Mandarinka obecná (perikarp pečený) 5g
  • Wu Mei  - Meruňka japonská (plod) 5g

Semena obsahují přes 10 % vody, 52 % škrobu, přibližně 18 % bílkovin a 7 % tuku. NEOBSAHUJE LEPEK!

Balení100 g ( obsah bylin v max. možné koncentraci 5:1, což odpovídá 500g surových bylin )

Dávkování: 

  • Doporučená denní dávka je 4 gramy tj. 4 odměrky (4 g) 1 x denně, nejlépe jako první nápoj po ránu (místo čaje či kávy k snídani). Děti do 12 let užívají poloviční dávku.
  • Pro urychlení účinku slzovky lze zvýšit dávkování a tento nápoj pít častěji a to 2–3 x denně. Lze užívat bez omezení doby (podobně jako káva či čaj k snídani)!
  • V období od podzimu do jara je možno preventivně po celou dobu přidávat do tohoto nápoje i 1 – 2 odměrky Nápoje stříbrného větru (844), jako ochranu před nepříznivým počasím. Případné častější močení není na závadu.
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, pocházející z přírodní sklizně (žádné geneticky klonované ani modifikované pícniny, chemicky ošetřované a chuťově a barevně indiferentně stejné...), je třeba počítat s tím, že každá šarže může míti i trochu jinou barvu a chuť, což ovšem není na závadu a nemění to nic na deklarovaném účinku nápoje!

Nepoužívat ( dle TČM ) v případě těhotenství, při akutních infekčních onemocnění s teplotou (chřipka, angína apod.).

Příprava

Koncentrovaný prášek zalijte cca 2 dcl horké vody. Po pečlivém rozmíchání se teplý popíjí i k jídlu.

Upozornění: 

Není určeno pro děti do 3 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poskytli více informací než ty, které najdete zde, ale naše možnosti jsou omezeny právními předpisy. 

V případě dotazů ohledně Nápoje čínských MUDRců® kontaktujte naši terapeutku přes ePoradnu. Ráda vám poradí, případně pomůže s výběrem vhodných produktů.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: