Klub Energy

Vítejte u nás, v místě, kde jsou zdraví a vitalita na prvním místě. Pokud se rádi staráte o své tělo, neustále hledáte cesty, jak se udržet v maximální kondici, a zároveň máte slabost pro přírodní doplňky značky Energy, pak je pro vás Klub Energy jako stvořený. Připojte se k nám a čerpejte hezké výhody, s jejichž pomocí podpoříte to nejcennější, co v životě máte – své zdraví.

Užijte si jedinečnou sílu přírodních doplňků Energy

Víte, co je na přírodě nejkrásnější? Její síla. Ta síla, která nám dává plnou energii, pocit vnitřní harmonie a radosti ze života. Přesně to přenáší značka Energy do všech svých produktů, které jsou díky tomu jako malá mistrovská díla. V jejich srdci najdete kombinaci přírodních látek i tajemství bioinformace, které se ve vzájemném souladu postarají o dokonalou rovnováhu těla a mysli.

 

Klub Energy k službám vašeho pevného zdraví

Vitae únorProtože celou myšlenku značky chceme sdílet dál, připravili jsme pro vás možnost registrace do Klubu Energy, který spojuje všechny příznivce zdravého životního stylu. Pokud přírodní doplňky Energy už důvěrně znáte a objednáváte si je pravidelně, případně jejich kouzlo teprve objevujete, pak vás potěší, že veškeré produkty můžete nakupovat až s 30% slevou.

A protože radosti nikdy není dost, těšit se můžete jak na bohaté informace týkající se přírodních doplňků Energy i jejich přínosu na vaše zdraví, zrovna tak na spoustu užitečných recenzí, rad a článků, které vám pomohou s lepším pochopením, jak využít přírodní doplňky ve prospěch vašeho zdraví.

Přijměte proto pozvání do členství Klubu Energy a objevte, co všechno vám může příroda nabídnout. A že málo toho není. Za symbolický poplatek získáte spoustu prémiových výhod, které vás provedou každou uličkou ve světě zdraví. A jaké benefity jsme si pro vás nachystali, na to se společně podíváme o kousek níže.

Podmínky členství

Výše ročního poplatku činí 99 Kč + je nutné nakoupit produkty značky Energy v minimální hodnotě 390 Kč. Pokud se vám v Klubu Energy zalíbí, po roce je možné obnovení členství s veškerými výhodami za poplatek 99 Kč spolu s nákupem v minimální hodnotě 300 Kč. 

Symbolický poplatek zahrnuje:

  • Nákup produktů Energy až s 30% slevou po dobu jednoho roku (po obnovení členství můžete slevu čerpat i nadále).
  • Exkluzivní měsíční akce či výjimečné jednorázové akce.
  • Roční předplatné magazínu VITAE (pošleme vám 10x vydání s 30 stranami zajímavého čtení).
  • Základní materiály se všemi potřebnými informacemi.
  • Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím.
  • Zapojení do věrnostního program SALUS.
  • Možnost aktivních slev.
  • Zvýhodněné členské ceny na všech klubech a konzultačních centrech Energy.
  • Pravidelné informace o novinkách a aktualitách.

Členství Klubu Energy vás k ničemu nezavazuje. Nejsou nutné povinné odběry ani žádné další povinnosti.

Chcete se stát členy Energy Klubu?

Vyplňte prosím formulář níže.

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat telefonicky a vaše členství v klubu aktivujeme. Těšíme se na vás.