Probiotika

Probiotika značky Energy nabízí dva specificky zaměřené produkty, které můžete intuitivně a snadno odlišit. Oba tyto produkty sdílí stejný komplex deseti pečlivě vybraných bakteriálních kmenů - s prokázanou vysokou účinností.

Tato probiotika jsou chráněna ve dvojitém balení - rostlinnou kapslí vhodnou pro vegetariány a mikrokapsulemi, které obalují jednotlivé klastry bakterií. Tyto mikrokapsule jsou složeny ze čtyř vrstev glukózového, lipidového a chitosanového obalu, nanášených střídavě. Tato unikátní struktura zajišťuje variabilní odolnost a pomáhá postupnému vstřebávání probiotických kmenů v průběhu celého střeva.

Probiotické kultury bakterií pomáhají v trávicím traktu člověka udržovat zdravou mikroflóru, která je důležitá pro správné trávení a dobrou imunitu.

Probiotika brání množení choroboplodných mikrobů, především bakterií a plísní, ve střevním traktu i celém organismu. Kromě toho hrají roli při prevenci vzniku nádorů a potravinové alergie. Jsou vhodná jako doplněk léčby antibiotiky, užívají se v jejím průběhu i po ní.

Z bohaté nabídky od značky Energy vám můžeme také doporučit: Zubní pasty | Imunita | Mycosynergy

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

347362
1347362

Značky

Položek k zobrazení: 2
Energy Probiosan - cestouprirody.eu
347 Kč

Probiosan přírodní probiotický přípravek KOMBINACE UNIKÁTNÍCH (PRE)PROBIOTIK A CHLORELLY JÁTRA, DETOXIKACE IMUNITA, ENERGIE STŘEVNÍ TRAKT

188
Energy Probiosan Inovum - cestouprirody.eu
362 Kč

Probiosan Inovum přírodní probiotický komplex KOMBINACE UNIKÁTNÍCH (PRE)PROBIOTIK BETAGLUKANY - HLÍVA ÚSTŘIČNÁ KOLOSTRUM

191

VYUŽIJTE NAŠI EPORADNU