Energy Vironal 30 ml

453 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Přírodní kapky Vironal s obsahem bioinformací a bylinných složek se postarají o dobrou vitalitu dýchacích cest i podporu imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

header-vironal

Náš organismus musí mnohdy vzdorovat mnoha nepříznivým vnějším vlivům, které na nás číhají prakticky všude. O to víc se sluší pravidelně podporovat svou imunitu a pečovat rovněž o dýchací i zažívací systém, abychom byli odolnější a také se snadněji vymanili ze spárů bakterií či virů. Velmi užitečné může být jednak otužování, pravidelná porce vitamínů i kvalitní strava bohatá na živiny.

Kromě toho není od věci vsadit i na přírodní doplňky, které celkové snažení o to víc umocní. Hezkým příkladem je Vironal, v němž se snoubí homeopatické složky se silnými bylinnými extrakty, speciálně vybrané právě pro posílení a zvýšení obranyschopnosti těla. Vironal podle TČM harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.

TIP: Pokud chcete dosáhnout ještě většího účinku, můžete Vironal kombinovat s terapeutickým krémem Droserin z Pentagramu® terapeutických krémů. Krém jednoduše aplikujte na postižená místa, akupunkturní dráhy nebo reflexní zóny.  

_vyr_21_vironal-droserin-2021

Co obsahuje Vironal?

V srdci Vironalu se ukrývá široké množství bylinek, které jsou specializované právě pro boj s virovým či bakteriálním onemocněním. Jedním z nich je krvavec toten, který má silné antivirotické i antibakteriální účinky. 

Podobně je to také s půvabnou mateřídouškou obecnou, která se uplatní pro své antiseptické účinky při onemocněních dýchacího traktu. Cennou součástí je rovněž lípa srdčitá s látkou podobnou vitamínu E, která se velmi dobře uplatní při léčbě nachlazení.

Protizánětlivě působí i lékořice lysá, která se díky tomu uplatní nejen při podpoře těla v průběhu nachlazení, protože velmi dobře rozpouští hlen, avšak blahodárně působí také na kondici žaludku. 

Zdatným pomocníkem je rovněž netradiční bylinka čubet benedikt s antibiotickým i protivirovým efektem, který dokonce dokáže potlačit hnilobné procesy ve střevech. Za zmínku však stojí také bukvice lékařská, která nachází dobré uplatnění při zánětech sliznic, tedy jak těch dýchacích, tak i střevních či žaludečních.

TIP: Zajímavá vás, jak doplňky stravy od značky Energy fungují a co je jejich součástí? Přečtěte si náš článek, který vás provede světem bylinných koncentrátů z Pentagramu®. Článek najdete přesně tady. 
 

Vironal-B

Použití Vironalu z hlediska psychiky

Smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie. Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život.

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (krvavec toten, lípa srdčitá, mateřídouška obecná, lékořice lysá, benedikt lékařský, bukvice lékařská, křen selský, oman pravý, potočnice lékařská, chininovník lékařský, lichořeřišnice větší, divizna velkokvětá, sadec prorostlý, myrhovník, aframon rajské zrno a grapefruit), směs přírodních silic (badyánová, eukalyptová globulus, fenyklová, grepová oplodí, guajaková, kafrová, kajeputová, kardamomová, kasiová, myrhová, niaouliová, vetiverová a yzopová).

Příbalové informace - Vironal

Extractum Herbarum
Doplněk stravy - kapky
Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

Složení dávky 7 kapek

bylinný extrakt 82,6 % [Armoracia rusticana (radix) 0,092 ml, Eupatorium perfoliatum (herba) 0,046 ml, Cnicus benedictus (herba) 0,019 ml, Thymus serpyllum (herba) 0,017 ml, Sanguisorba officinalis (radix) 0,015 ml, Betonica officinalis (herba) 0,013 ml, Cinchona officinalis (cortex) 0,013 ml, Nasturtium officinale (herba) 0,013 ml, Tilia cordata (flos) 0,012 ml, Tropaeolum majus (tot.) 0,012 ml, Verbascum thapsiforme (flos) 0,010 ml, Citrus paradisi (semen) 0,008 ml, Glycyrrhiza glabra (radix) 0,008 ml, Inula helenium (radix) 0,008 ml, Aframomum melegueta (semen) 0,004 ml], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,30 %, grapefruitový extract <0,0001 %. Obsahuje lékořici.

Doporučené dávkování

Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pentagramové koncentráty není doporučené vzájemně kombinovat, až na výjimky stanovené zkušeným terapeutem. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Objem

30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: