Energyfood

Energyfood představuje unikátní koncept celostní, vyvážené stravy, který dokonale respektuje nutriční požadavky a klíčové biorytmy našeho těla. Nabízí našemu organismu precizně vybrané, výtečně zpracované a harmonicky vyvážené esenciální ingredience v pravý čas.

Tento exkluzivní koncept byl stvořen díky spojení západních vědeckých poznatků a východních zkušeností a metod tradiční čínské medicíny. Výsledkem je nádherná symbióza nevšedních účinků a chutí, při které se strava stává nejen potěšením, ale také prospívá našemu zdraví.

Energyfood je založený na principu biorytmické výživy, který je inspirován stravováním podle pěti prvků tradiční čínské medicíny (TČM). Jedná se o skvělou kombinaci těch nejvybranějších surovin a bylin, které působí preventivně i prospěšně pro naše zdravé.

Ovesná kaše Gaja essence s hruškou a vanilkou je nutričně vyvážená, jemně zahřívací, lehce nasládlá. Harmonizuje a podporuje trávení, doplňuje energii. Čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše Buddha essence je kořeněná, jemně zahřívací ovesná kaše s goji. Podporuje imunitu, posiluje plíce a tlusté střevo, doplňuje energii.

Z bohaté nabídky od značky Energy vám můžeme také doporučit: Terapeutické nápojeBylinný čaje | Zelené potraviny

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

480481
1480481

Značky

Položek k zobrazení: 2
Ovesná kaše Buddha essence s goji - cestouprirody.eu
Novinka
480 Kč

Buddha essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická ovesná kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny (TČM). Tato kaše je kořeněná, jemně zahřívací, s...

894
Ovesná kaše Gaja essence s hruškou a vanilkou - cestouprirody.eu
Novinka
480 Kč

Gaja essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická ovesná kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny (TČM). Tato kaše je nutričně vyvážená, jemně zahřívací,...

891

VYUŽIJTE NAŠI EPORADNU