Paměť a soustředění

V kategorii Paměť a soustředění nabízíme přírodní produkty, které vám v této problematice mohou pomoci nemalou měrou.

Produkty z kustovnice čínské čili goji: goji jsou plody, které ve východní Asii a v tradiční čínské medicíně považují za klenot. Posilují organismus po všech stránkách, v každém věku i stavu. Dlouhodobému užívání je dokonce připisována souvislost s dlouhověkostí.

Produkty s žen-šenem: chcete-li zklidnit děti, jejichž impulzivita je mimořádná a hraničí až s ADHD, vyzkoušejte opičí sirup. Ten pomůže harmonizovat různé dysbalance dětského organismu a podpoří jejich výkony, koncentraci a koordinaci.

Čaj Matcha: síla této byliny je mimořádná; čaj s bohatou chutí i vůní má nesmírně pozitivní účinky pro tělo i mysl; podporuje kognitivní funkce, srovnává hladinu cholesterolu v krvi, podporuje správnou srdeční činnost.

Další byliny, které jsou přínosné pro zlepšení paměti i koncentrace: gotu kola neboli pupečník asijský, jenž podporuje periferní prokrvení, zlepšuje kognitivní funkce a přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému; jinan dvoulaločný, ginkgo biloba, brahmi, rhodiola rosea čili rozchodnice růžová, aj.

Z naší široké nabídky přírodních produktů pro zdraví doporučujeme: Vitální houby Kombinace hub a bylin CareMedica

Nejprodávanější

22 položek celkem
Energy Celitin - cestouprirody.eu
306 Kč

Celitin Celitin je přírodní doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje unikátní kombinaci lecitinu a extraktů z Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) a Gotu kola (pupečník...

338
MycoMedica Hericium - Korálovec ježatý - cestouprirody.eu
Akce
690 Kč –15 %
586 Kč

Hericium - Korálovec ježatý Hericium (korálovec ježatý, Hericium erinaceus) je nedílnou součástí čínské medicíny. Podlé té dokáže vyrovnávat Yin...

632
MycoMedica Opičí sirup - cestouprirody.eu
199 Kč

Opičí sirup pro děti je svým složením primárně zaměřený na potíže s nedostatkem pozornosti, netrpělivostí, neustálým pohybem a impulzivností. 

473
YaoMedica 038 - Jasná mysl, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury JASNÁ MYSL jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

782
YaoMedica 039 - Nebeská císařovna, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury NEBESKÁ CÍSAŘOVNA jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

785
YaoMedica 042 - Ukotvená myšlenka, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury UKOTVENÁ MYŠLENKA jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

882
Energy Stimaral - cestouprirody.eu
382 Kč

Stimaral Bioinformační bylinný koncentrát, který podporuje mentální pohodu, trávení, funkci mozku a adaptaci organismu na zátěž. Je vyroben z pečlivě vybraných bylin, které...

104
Energy Organic Matcha Powder - cestouprirody.eu
330 Kč

Organic Matcha Powder  čistá přírodní kvintesence SRDCE FYZICKÉ A PSYCHICKÉ POVZBUZENÍ KOGNITIVNÍ VÝKON, KONCENTRACE METABOLISMUS TUKŮ, CHOLESTEROL

302
Energy Fytomineral - cestouprirody.eu
477 Kč

Fytomineral Doplněk stravy obsahující více než 60 minerálů a stopových prvků v biologicky dostupné a vysoce vstřebatelné koloidní formě. Tento koncentrovaný roztok pochází z...

344
Energy Korolen - cestouprirody.eu
453 Kč

Korolen je bylinný koncentrát, který obsahuje rostlinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky pro podporu srdce, cév i mozku.

50
Energy Maytenus ilicifolia terapeutický čaj - cestouprirody.eu
185 Kč

Maytenus ilicifolia terapeutický čaj PŮVODEM Z BRAZÍLIE VÝJIMEČNÝ ČAJ LAHODNÉ CHUTI CENĚN PRO SVÉ VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ

353
Energy Mycocard a Korolen set - cestouprirody.eu
Akce
1 083 Kč –20 %
866 Kč

Mycocard + Korolen set Doplněk stravy Mycocard s komplexem vitálních hub a bylinných extraktů 90 kapslí a bylinný koncentrát Korolen 30ml. • účinná kombinace na podporu...

1756
Nahoru
Další produkty

Máte někdy pocit, že už vlastně vůbec nic nevíte, anebo, že vám trvá velmi dlouho se na cokoliv rozpomenout? Pokud jste v mladším věku, nebojte se – většinou se jedná jen o nesoustředěnost. U seniorů už skutečně může jít o zapomínání, ale ani zde není třeba ztrácet naději. Paměť i koncentraci lze totiž trénovat a také je posilovat pomocí produktů na bázi přírodních látek. Člověk se většinou nemůže soustředit a informace si nevybavuje, když je nemocný, má spoustu starostí, anebo ho daná práce či úkol nebaví a raději by se věnoval něčemu jinému.

Jeden z tipů na zlepšování paměti a koncentrace: při práci či učení si dělejte časté, ale krátké přestávky (5-10 minut); postupně si přestávky dopřávejte po delší době (začněte třeba po 10 minutách, pak po 15, 20 minutách, atd.); v přestávce proveďte nějakou tělesnou činnost.

category_banner_desktop