MycoMedica Coriolus - Outkovka pestrá 90 kapslí

690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus je pro své vitalizující účinky na tělo i mysl cestou k pevnému zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na základě vyhlášky EU nemůžeme nabízet Coriolus jako doplněk stravy. Nabízíme ho tedy jako veterinární přípravek.

Vyrobeno s láskou ke zvířecím mazlíčkům. Tak bychom jednou větou mohli představit prémiový veterinární přípravek Coriolus, který se postará o harmonizaci duše i těla každého pejska či kočičky. Jeho jedinečné složení, v němž objevíte terapeutickou houbu outkovku pestrou, osloví každého majitele čtyřnohého kamaráda. Pojďme všechny jeho unikátní účinky společně prozkoumat.

Coriolus popisNÁŠ TIP: Při užívání Coriolu doporučujeme přidat 1 kapsli Acerolyzvýšit tak příjem vitamínu C. Ten totiž zvyšuje vstřebatelnost účinných látek Coriolu. Brazilská třešeň Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C.

Coriolus jako cesta za kvalitnějším životem

Veterinární doplněk Coriolus od značky MycoMedica vyniká hned několika benefity, které mají příznivý vliv na kvalitu života každého. Jeho čistě přírodní složení, které vychází z tradiční čínské medicíny a nejnovějších poznatků z oblasti veterinární péče, přispívá k dobrému fungování celého těla. Zkrátka tak, aby váš věrný kamarád byl co nejdéle fit.

O houbě Coriolus čili outkovce pestré můžeme tvrdit, že dokáže skenovat organismus a likvidovat v něm vše, co do něj nepatří. Zajímavostí je, že se jedná o jedinou houbu, kterou lze použít u akutních stavů z vnějšího napadení. 

NÁŠ TIP: Protože přípravek Coriolus je revolucí ve veterinární medicíně, a zaslouží si tím pádem ještě větší pozornost, věnovali jsme mu speciálně tento článek.

Objevte jeho zázračné účinky

coriolus-vypis-3.761696527

 • Podporuje normální funkci jater i metabolismu + Maitake, Reishi, ABM, Shiitake
 • Nabízí naději při léčbě nádorových onemocnění + Reishi, Maitake
 • Pomáhá lépe snášet stavy po radioterapii + Reishi, Maitake
 • Může pomáhat při snížení bolestí
 • Blahodárně ovlivňuje nervový systém
 • Je dobrým doplňkem při léčbě kardiovaskulárních onemocnění
 • Příznivě působí při poruchách imunity a snižuje nežádoucí účinky očkování
 • Nabízí se jako cenný doplněk při osteoporóze
 • Podporuje regeneraci sliznic + Cordyceps 

NÁŠ TIP: Zajímají vás ještě další podrobnosti? Napište nám do naší ePoradny, kde vám rádi se vším pomůžeme.

Současná legislativa reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Volně dostupné zdroje informací o houbách a bylinách, které si vyhledáte například zde, však regulovány nejsou. 

Vysoká kvalita bez chemie

Veterinární přípravek Coriolus od značky MycoMedica je zcela bezpečný pro všechny velikosti i rasy pejsků či kočiček. Vlivem svého složení, které plně respektuje jejich zdraví, může být podávaný klidně dlouhodobě bez vedlejších účinků.

Dávkování pro kočky a psy

Váha zvířete Dávka
< 10kg     1 kapsle/den
10 až 20kg 2 kapsle/den
20 až 30kg 3 kapsle/den
> 30kg 4 kapsle/den

Způsob použití

Je možné užívat buďto celé kapsle nebo jejich obsah vysypat do krmiva. Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.

Čistě přírodní složení

Nespornou výhodou produktu Coriolus je také jeho ryze 100% přírodní složení, které neobsahuje žádné chemické, konzervační ani pomocné látky. Potěší vás také skutečnost, že neobsahuje rovněž laktózu, cukr, barviva, lepek ani aditiva, proto může být podáván i mazlíčkům s potravinovou intolerancí. MycoMedica Coriolus pěstuje v optimálních ekologicky čistých podmínkách na opadavých stromech v čisté přírodě Čínské vrchoviny, kde ho i následně sklízí. Jak vybrat ten správný Coriolus se dozvíte zde.

Coriolus je zpracováván metodou horkovodní extrakce, díky čemuž nabízíme vysoce kvalitní extrakt s ideálním poměrem účinných látek, tedy 40% polysacharidů (reálně bývá 43 – 44 %) 

 

Znacky Coriolus

Plný příznivých látek i vitamínů

Přípravek Coriolus obsahuje také řadu cenných látek, které výrazně prospívají zdraví každého mazlíčka. Bohatý je zejména na aminokyseliny, proteiny, enzymy, mastné kyseliny (omega 3 a 6, kyselinu olejovou, linolovou, palmitovou a další), nechybí však ani početné množství minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Za zmínku rozhodně stojí také polysacharidy, které jsou známé svými imunitně posilujícími vlastnostmi. Jeden z těchto polysacharidů, známý jako polysacharid-K (PSK), je ve východní medicíně široce používán jako doplněk k podpoře celkového zdraví.

Bioaktivní složky

 • Polysacharidy – β- glukany, krestin, polysacharidopeptid PSP
 • Aminokyseliny a bílkoviny
 • Fenolové sloučeniny
 • Mastné kyseliny – kyselina olejová, linolová, linolenová, palmitová, steraová
 • Minerály
 • Vitamíny

Složení v 1 kapsli

Coriolus (outkovka pestrá, Coriolus versicolor) 100% čistý extrakt - 500mg 

Obsah balení

90 rostlinných kapslí á 500mg extraktu (vhodné i pro vegany)

Hmotnost balení netto

53g

Upozornění
 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek MycoMedica Coriolus je schválen pod číslem VP: 045-16/C.

Testování a certifikáty

Bez okraju MycoPrint

Vzhledem k tomu, že houby obecně mají schopnost nasávat do sebe veškeré látky z prostředí, v němž rostou, je velmi důležité znát přesný původ houbové suroviny a podmínky za jakých jsou houby pěstovány. Z toho logicky vyplývá, že je nutné houbovou surovinu řádně testovat, aby byla zaručena její čistota.

Veškerá houbová surovina značky MycoMedica je testována v německé nezávislé laboratoři na více než 500 druhů známých škodlivin (patogenů) jako jsou těžké kovy, pesticidy a člověku nebezpečné mikroorganismy.

Testuje se také na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a mají spojitost i s kardiovaskulárními chorobami, a na radioaktivituTestuje se každá šarže. Takto obsáhlé testy žádný jiný výrobce v Čechách nenabízí.

Aby byla zaručena autenticita (pravost) jednotlivých houbových surovin, všechny suroviny jsou také podrobeny analytickému testu identity SEC – tzv. MycoPrint (náš „otisk houby“).

Tímto způsobem MycoMedica i zákazníci získávají jistotu, že pro danou extrakci byl skutečně použit deklarovaný druh houby a jednotlivé bioaktivní látky vznikly přísně kontrolovaným extrakčním procesem a nebyly do extraktu uměle dodány pouze proto, aby byly splněny parametry, které jsou deklarovány.

Ne všichni dodavatelé jsou schopni kontrolovat nebo správně deklarovat jednotlivé bioaktivní složky, které houbová surovina obsahuje, a pokud si nejste jisti s výběrem produktu, zeptejte se tedy svého prodejce, zda testuje také autenticitu houbového extraktu. Více o kvalitě se dozvíte zde. 

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Využít můžete i naší Poradnu.

Všechny testy na Coriolus

Agrolab logoCOA logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: