MycoMedica

MycoMedica je ryze česká firma specializující se na výrobu doplňků stravy z vitálních hub. Produkty MycoMedica jsou založeny na tradiční čínské medicíně a moderním vědeckém výzkumu.

Mezi produkty společnosti patří například doplňky stravy ve formě kapslí, prášků, ale také medů, dětských sirupů, zelené potraviny a vitamíny. Produkty jsou určeny pro široký okruh lidí, kteří se snaží podporovat své zdraví a celkovou pohodu. Všechny produkty MycoMedica jsou vyrobeny bez použití chemických hnojiv a pesticidů a jsou certifikovány jako bezlepkové.

Síla a účinky vitálních hub nejsou žádné novodobé objevy. Ve staré Číně je znali už před tisíci lety. Mocná příroda je stvořila už před miliony let a jen ona ví, jakou sílu do nich vložila. MycoMedica tyto účinky a přínosy pokorně objevuje a předává dál pro kvalitní a zdravější život.

Z široké nabídky od značky MycoMedica vám můžeme také doporučit: Kombinace hub a bylin | Sušené vitální houby | Zelené potraviny

Rozumět houbám, znát jejich účinky a přínosy je naprosto stěžejní. Proto poskytujeme konzultace zdarma v naší ePoradně, kam se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či potíží, aby výběr a kombinace produktů byla naprosto správná.

Nejprodávanější

229 položek celkem
MycoMedica Coriolus - Outkovka pestrá - cestouprirody.eu
Tip
690 Kč

Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus je pro své vitalizující účinky na tělo i mysl cestou k pevnému zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

617
MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá - cestouprirody.eu
Tip
690 Kč –18 %
565 Kč

Reishi (ganoderma neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Má...

398
MycoMedica Cordyceps CS-4 - Housenice čínská - cestouprirody.eu
690 Kč

Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) je z vitálních hub nejsilnější dobíječ ztracené energie. V čínské medicíně se používá pro podporu vitality, fyzické výkonnosti,...

401
MycoMedica Tygří sirup - cestouprirody.eu
199 Kč

Dětský Tygří sirup je doplněk stravy na začínající virózy. Díky obsažené mátě a lopuchu podporuje normální funkce horních cest dýchacích.

488
MycoMedica Pandí sirup - cestouprirody.eu
199 Kč

Pandí sirup je doplněk stravy, který díky lékořici a mátě přispívá k normální funkci dýchacího systému. Je vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé.

479
MycoMedica MycoMeno - cestouprirody.eu
590 Kč

Směs MycoMeno je účinná směs výtažků z hub a bylin určena ženám v období menopauzy a při nestandartní menstruaci.

575
YaoMedica 005 - Nosní vánek, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury NOSNÍ VÁNEK jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

683
YaoMedica 007 - Opilý mistr, bylinná tinktura - cestouprirody.eu
290 Kč

Základem tinktury OPILÝ MISTR jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

689
MycoMedica Shiitake sušená - cestouprirody.eu
169 Kč

Sušená Shiitake (houževnatec jedlý, Lentinula edodes) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

449
MycoMedica Reishi sušená - cestouprirody.eu
199 Kč

Sušená Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

434
MycoMedica Ostropestřec - cestouprirody.eu
Tip
390 Kč

Ostropestřec podporuje a regeneruje játra, pomáhá trávení, pročištění a detoxikaci.

533
MycoMedica MycoSlim - cestouprirody.eu
690 Kč

Směs MycoSlim je směs vitálních hub, která přispívá k udržení optimální tělesné hmotnosti.

542
Nahoru
Další produkty

category_banner_desktop