Vitální houby

Síla a účinky vitálních hub nejsou žádné novodobé objevy. Ve staré Číně je znali už před tisíci lety. Mocná příroda je stvořila už před miliony let a jen ona ví, jakou sílu do nich vložila. MycoMedica tyto účinky a přínosy pokorně objevuje a předává dál pro kvalitní a zdravější život.

Vitální houby mají řadu přínosů a prospěšných účinků. Podporují imunitní systém, harmonizují fyzické i psychické nerovnováhy, podporují vitalitu a obsahují velké množství bioaktivních látek. Houby nemají žádné vedlejší účinky ani kontraindikace s jinými léky. Jejich aktivita je potvrzena vědeckými studiemi. 

Mezi nejznámější a nejužívanější vitální houby patří Reishi neboli lesklokorka lesklá známá také pod názvem ganoderma. K nejcennějším houbám patří bezesporu Cordyceps neboli housenice čínská, je z vitálních hub nejsilnější dobíječ ztracené energie. Bohatá na velké množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů je houba Chaga - rezavec šikmý, u nás velmi často vyhledávaná pod názvem Čaga. Často používanou houbou v tradiční čínské medicíně je Auricularia neboli jidášovo ucho,  je také významnou součástí asijské kuchyně.

Vitální houby značky MycoMedica zaručují vysokou kvalitu, účinnost a bezpečnost, jsou pěstovány v přirozeném prostředí. 

Vitální houby doporučujeme také v kategoriích: Kombinace hub a bylin | Sušené vitální houby | Tradiční recepty

Rozumět houbám, znát jejich účinky a přínosy je naprosto stěžejní. Proto poskytujeme konzultace zdarma v naší ePoradně, kam se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či potíží, aby výběr a kombinace produktů byla naprosto správná.

 

Nejprodávanější

95 položek celkem
MycoMedica Cordyceps CS-4 - Housenice čínská - cestouprirody.eu
690 Kč

Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) je z vitálních hub nejsilnější dobíječ ztracené energie. V čínské medicíně se používá pro podporu vitality, fyzické výkonnosti,...

401
MycoMedica Coriolus - Outkovka pestrá - cestouprirody.eu
Tip
690 Kč

Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus je pro své vitalizující účinky na tělo i mysl cestou k pevnému zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.

617
MycoMedica Coriolus 50 % - Outkovka pestrá - cestouprirody.eu
990 Kč

Revoluční veterinární přípravek s vysokou koncentrací účinných látek se postará o kvalitnější život vašeho domácího mazlíčka.

620
MycoMedica Curcumin - Kurkuma dlouhá - cestouprirody.eu
550 Kč

Curcumin (kurkuma dlouhá, Curcuma longa) se v tradiční čínské medicíně používá hlavně pro schopnost rozbíjení blokád a pro své účinky odvádět z organismu vlhkou horkost.

557
MycoMedica Enoki - Penízovka sametonohá - cestouprirody.eu
690 Kč

Enoki (penízovka sametonohá, Flammulina velutipes) je po celém světě hojně využívaná pro vysoký obsah bioaktivních látek. Ve starém Egyptě byla nazývána houbou nesmrtelnosti.

668
MycoMedica Hericium - Korálovec ježatý - cestouprirody.eu
690 Kč

Hericium (korálovec ježatý, Hericium erinaceus) je nedílnou součástí čínské medicíny. Podlé té dokáže vyrovnávat Yin a Yang v těle a má schopnost  harmonizovat Žaludek a Slezinu.

632
MycoMedica Hericium 50 % - Korálovec ježat - cestouprirody.eu
990 Kč

Hericium (korálovec ježatý, Hericium erinaceus) je nedílnou součástí čínské medicíny. Podlé té dokáže vyrovnávat Yin a Yang v těle a má schopnost  harmonizovat Žaludek a Slezinu.

635
MycoMedica MycoBaby Dračí sirup - cestouprirody.eu
Tip
199 Kč

Dračí sirup je doplněk stravy na posílení přirozené obranyschopnosti organismu a na celkové doplnění sil při únavě a vyčerpání. Maminky ho dětem dávají na podporu imunity už 12...

461
MycoMedica Ohňovec - Ohňovec brázditý - cestouprirody.eu
690 Kč

Ohňovec (ohňovec brázditý, Phellinus linteus) má mimořádné schopnosti harmonizovat organismus a má také schopnost odvádět z organismu Shi Re (vlhké horko) a rozbíjet Xue Yu...

644
MycoMedica Acerola - cestouprirody.eu
Akce
270 Kč –18 %
220 Kč

Acerola (Malpighia glabra) je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost bioaktivních látek vitálních hub lidským organismem. 

512
MycoMedica Agaricus - Žampion mandlový - cestouprirody.eu
690 Kč

Agaricus  (žampion mandlový, Agaricus blazei Murill) podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a reguluje imunitní systém. Tradiční národy ho nazývají houbou od Boha.

659
MycoMedica Agarikon - Verpáník lékařský - cestouprirody.eu
690 Kč

Agarikon (verpáník lékařský, Laricifomes officinalis) je houba, která se v Evropě používá již od dob Antiky. Jeho využití tehdy zdokumentoval již lékař Neronovy armády...

653
Nahoru
Další produkty

VYUŽIJTE NAŠI EPORADNU