Pleťová séra

Objevte sílu přírody v exkluzivních pleťových sérech dieNikolai

Tato tekutá séra představují vrchol biodynamické kosmetiky, nabízející intenzivní péči pro vaši pleť v té nejčistší a nejúčinnější formě.

Pleťová séra jsou koncentráty účinných přírodních látek, pečlivě vybrané a zpracované tak, aby poskytovaly maximální benefit pro vaši pokožku. Jsou dokonalým doplňkem vaší každodenní péče o pleť, dodávající jí extra výživu a regeneraci.

Stejně jako všechny produkty dieNikolai, i pleťová séra nesou prestižní bio certifikaci Demeter. Toto ocenění je zárukou nejvyšší kvality a potvrzuje, že všechny ingredience pocházejí z kontrolovaného biodynamického zemědělství. To znamená, že při výrobě sér jsou respektovány přírodní cykly a využívány pouze ty nejčistší a nejkvalitnější suroviny.

Díky svému koncentrovanému složení a čistě přírodnímu původu jsou séra mimořádně účinná, přesto však šetrná k vaší pleti. Poskytují intenzivní hydrataci, výživu a ochranu, podporují přirozenou regeneraci pleti a pomáhají řešit specifické pleťové problémy.

Dopřejte své pleti luxus biodynamické kosmetiky a zažijte na vlastní kůži sílu přírody v její nejčistší podobě. S pleťovými séry dieNikolai uděláte pro svou pleť to nejlepší.

 
 

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

12002590
112002590

Značky

Položek k zobrazení: 3
dieNikolai Biodynamické intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů 30 ml - cestouprirody.eu
1 590 Kč

Biodynamické intenzivní pleťové sérum Biodynamické pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů je určeno pro všechny typy pleti. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, které...

1864
dieNikolai Biodynamické oční sérum – Pomněnkové oči 15 ml - cestouprirody.eu
1 200 Kč

Biodynamické oční sérum Biodynamické oční sérum - Pomněnkové oči nabízí intenzivní péči pro všechny typy pleti. Tento výjimečný produkt obsahuje vzácnou vinnou mízu, známou...

1861
dieNikolai Biodynamický kosmetický balíček – Intenzivní péče - cestouprirody.eu
2 840 Kč –8 %
2 590 Kč

Biodynamický kosmetický balíček pro intenzivní péči Luxusní duo pro komplexní péči o pleť a oční okolí, obsahující intenzivní pleťové sérum (30 ml) a oční sérum (15 ml). Tento...

1924