Energy Renol 30ml

453 Kč 453 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Bylinné kapky Renol jsou díky souhře bylin a účinných homeopatik ideální pro podporu pohybového systému, prostaty i močových cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

aa89545660f70a1035453950c2b77455

Problémy s pohyblivostí kloubů či bolestí chrupavek, zrovna tak obtíže s močovým systémem, jsou sice odlišnou diagnózou, avšak jedno mají společné - mnohdy se do života vloudí poměrně plíživě a nečekaně sníží kvalitu našeho života. Jeden z nejdůležitějších kroků je zejména poctivá a pravidelná hydratace i vyvážená strava bez dráždivých jídel či chemických ochucovadel. Udržovat vitalitu močového i pohybového systému je ale vhodné také s pomocí doplňků stravy.

Bylinný koncentrát Renol je plný účinných složek, které mají příznivý vliv nejen na močový systém, prostatu, pohybový aparát, ale také na výborný stav pokožky. Jeho kouzlo spočívá v tom, že poskytuje správný balanc z hlediska hydratace, zároveň je také podpůrným doplňkem pro lepší výživu chrupavek i tkání. Renol podle TČM harmonizuje především energetické dráhy ledvin, močového měchýře, sleziny a tří zářičů.

TIP: Pokud chcete dosáhnout ještě většího účinku, můžete Renol kombinovat s terapeutickým krémem Artrin z Pentagramu® terapeutických krémů. Krém jednoduše aplikujte na postižená místa, akupunkturní dráhy nebo reflexní zóny.  

_vyr_820_147

Co obsahuje Renol?

Přírodní doplněk Renol je zásobený početnou skupinou bylinek a jednou z nich je třeba jehlice trnitá, která je specialistkou při močových kamenech, ale i revmatismu. Kromě toho podporuje hladký průběh látkové výměny. 

Šikovný je také vřes obecný, který vyniká močopudnými a čistícími vlastnosti a kromě toho, že stabilizuje močový systém včetně prostaty, je užitečný také při kloubních bolestech nebo otocích.

Renol však obsahuje také pelyněk kozalec nebo třeba bez černý, které jsou užitečné při nemocech močového systému a velmi dobře ovlivňují i pružnost cévních stěn. 

V rámci boje proti zánětu pak vystupuje do hry lopuch větší. Ať už vás trápí problémy s pokožkou, střevy nebo trpíte revmatismem, v těchto chvílích bude skutečně cennou volbou. Protizánětlivě až antibioticky působí i proslulá lichořeřišnice větší, která je účinná až na 46 kmenů bakterií stafylokoka. 

Nesmíme však zapomenout ani na pochoutku v podobě černého rybízu, který podporuje metabolismus a pro vysoký obsah vitamínů je nedocenitelný při infekcích močového ústrojí, ale i celé pokožky.

TIP: Zajímá vás, jak doplňky stravy od značky Energy fungují a co je jejich součástí? Přečtěte si náš článek, který vás provede světem bylinných koncentrátů z Pentagramu®. Článek najdete přesně tady.

recenze-renol-od-energy

Použití Renolu z hlediska psychiky

Neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, nerozhodnost, rezignace, neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení, hyperaktivita CNS, především u dětí s LMD a ADHD. Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh. K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Renol s krémem Artrin z Pentagramu® terapeutických krémů.

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (jehlice trnitá, vřes obecný, pelyněk kozalec, bez černý, lopuch větší, lichořeřišnice větší, rybíz černý, kakost smrdutý, dvouzubec trojdílný, truskavec ptačí, zlatobýl obecný, turan kanadský, tužebník jilmový, sporýš lékařský a vrbovka malokvětá), směs přírodních silic (anýzová, citronová, grepová oplodí, guajaková, jalovcová, kafrová, kardamomová, litseová, mandarinková, sporýšová a zázvorová).

Příbalové informace - Renol

Extractum Herbarum
Doplněk stravy - kapky

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

Složení dávky 7 kapek

Bylinný extrakt 82,6 % [Verbena officinalis (radix) 0,035 ml, Calluna vulgaris (herbac/fl.) 0,029 ml, Solidago virgaurea (herba) 0,029 ml, Artemisia dracunculus (herba) 0,023 ml, Erigeron canadensis (herba) 0,023 ml, Ribes nigrum (folium) 0,023 ml, Arctium lappa (radix) 0,020 ml, Bidens tripartita (herba) 0,017 ml, Polygonum aviculare (herba) 0,017 ml, Sambucus nigra (flos) 0,017 ml, Tropaeolum majus (tot.) 0,017 ml, Epilobium parviflorum (herba) 0,014 ml, Filipendula ulmaria (herba) 0,012 ml, Geranium robertianum (herba) 0,012 ml, Onosis spinosa (radix) 0,012 ml], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, grapefruitový extract <0,0001 %.

Doporučené dávkování

Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pentagramové koncentráty není doporučené vzájemně kombinovat, až na výjimky stanovené zkušeným terapeutem. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Objem

30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: