Energy Renol + Artrin

Akce
Značka: Energy
777 Kč –9 %
Energy Renol + Artrin - cestouprirody.eu
777 Kč –9 % 700 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Renol + Artrin

Detailní informace

Detailní popis produktu

V rámci konceptu Regenerace v Pentagramu® patří Renol k prvku Voda. Jeho aktivní složky z extraktu zajišťují zdraví močových cest a ledvin díky jehlici trnité a také zdraví prostaty, za což vděčíme vrbovce malokvěté. Díky lopuchu většímu zajišťuje Renol pohyblivost kloubů a chrupavek a také zdravou pokožku. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: RENOL

Artrin je naplněn komplexem látek, které jsou dokonale vhodné pro zmírnění bolesti a zánětlivých stavů postihující klouby, svaly a šlachy. Má prokázanou účinnost při léčení revmatismu, bolestí páteře a krčního svalstva, jakož i poruch lymfatického systému. Artrin je vaším spojencem proti únavě, nedostatečnému prokrvení končetin a dalším pohybovým obtížím.

Artrin je také ideální pro použití při léčení dny, migrén, bolestí v kříži a zubů, stejně jako po obrnách. Jde o skvělý přípravek pro regeneraci kostí po zlomeninách, zhmožděninách a zánětech svalů, šlach a nervů. Tento krém může být také úspěšně využit při problémech s ledvinami, močovým měchýřem, prostatou a dalších zánětlivých stavech.

Podrobné informace k produktu najdete zde: ARTRIN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: