Energy Cytosan 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Energy
779 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Cytosan

přípravek s humáty

  • UNIKÁTNÍ HUMÁTY
  • PROČIŠTĚNÍ ORGANISMU
  • TRÁVENÍ - JÁTRA
  • CUKR V KRVI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití humátového přípravku Cytosan

Přírodní produkt Cytosan obsahuje humáty, které jsou směsí huminových a fulvových kyselin. Vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny.

Jedná se o mimořádně bioaktivní látky. Silymarin podporuje pročištění organismu, zdraví jater, normální trávení a ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Zajišťuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant.

Účinné ingredience

Lignohumát draselný, extrakt z ostropestřce mariánského, kyselina jantarová.

PŘÍBALOVÉ INFORMACE - CYTOSAN

acidum humicum
Doplněk stravy – kapsle

Cytosan je přírodní produkt obsahující humáty (směs huminových a fulvových kyselin), kyselinu jantarovou a sylimarin. Huminové látky vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny. Vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou. Silymarin podporuje pročištění organismu, zdraví jater a normální trávení.

SLOŽENÍ 1 KAPSLE:

Lignohumát draselný (448 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), silymarin (50 mg), kyselina jantarová (2 mg).

DOPORUČENÍ DÁVKOVÁNÍ:

Podává se s odstupem 1,5–2 hodiny od jídla, léků či doplňků stravy. Ideální doba je ráno po probuzení a večer před spaním. Dospělí a děti od 12 let: 1–3 kapsle denně. Děti od 6 do 12 let: 1–2 kapsle denně. Děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po 3–4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Je nezbytné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

HMOTNOST 1 KAPSLE:

590 mg

OBJEM:

90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: