Energy Mycoren 90 kapslí

629 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jedinečný doplněk stravy Mycoren se vzácnými houbami a bylinkami podporuje kondici ledvin, močového měchýře i prostaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základem vitálního močového ústrojí je nejen poctivá hydratace, ale především zdravé vylučování bez bolesti, zánětů a nepříjemných pocitů pálení či řezání. Močová soustava je ale velmi zranitelnou oblastí, která si o to víc žádá spoustu pozornosti a citlivého přístupu. Nezbytný je jednak bohatý pitný režim, zdravá strava bez dráždivých jídel, ale i výživa močových orgánů skrze přírodní doplňky, které mohou být nápomocné. Mycoren náleží podle metody Regenerace v Pentagramu® k elementu Vody.

Co obsahuje Mycoren?

Obsahem doplňku stravy Mycoren je housenice čínská (známá také jako cordyceps), pórnatka kokosová i trstnatec lupenitý. Jejich účinky podtrhuje bylinný extrakt z krásné orchideje v podobě stromobytce vznešeného. Rádi byste věděli, jak houby fungují a zda jsou pro vás vhodné? Ozvěte se nám v naší ePoradně, rádi se vším poradíme.

Vitální houby nemají schválená zdravotnická tvrzení a podle současné legislativy EU nemůžeme uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku. Nesmíme ani uvádět vědecké výzkumy spojené s prokázanými účinky, pokud se jedná i registrovaný lék. To nic ovšem nebrání v tom, abychom se spolu podívali na to, co o jednotlivých přírodních složkách prozrazuje historie nebo poznatky z herbářů.

269772603_144830497895805_5580002894661417063_n

Housenice čínská (Cordyceps sinensis) je druh parazitující houby, která roste v Tibetu, Bhútánu a Nepálu. Jejím hostitelem jsou housenky můry. Housenice čínská je nejčastěji využívána TČM pro svůj bohatý obsah několika významných látek. Nachází se v ní důležité vitamíny skupiny B, D, E i K, dále pak železo, hořčík, vápník a fosfor. 

Pórnatka kokosová (Poria cocos) je chorošovitá a dřevokazná houba, která roste nejčastěji na borovicích. Pro svůj růst vyžaduje hlavně teplé a vlhké podnebí. Četně se objevuje hlavně v asijských zemích, a to v Číně, Thajsku a Vietnamu, kde už po mnoho staletí patří k nedílné součásti lidového léčitelství. Využívá se buďto samostatně nebo také s jinými bylinkami či vitálními houbami.

Trstnatec lupenitý (Grifola frondosa), známý také jako maitake, je chorošovitá a poměrně vzácná houba dobře rostoucí zejména na dubech. Vyniká svou chutí, která je v kuchyni velmi všestranná. Divoce rostoucí houba se objevuje zejména v asijských zemích, kde se zároveň řadí k účinným doplňkům v rámci lidového léčitelství. Obsahuje řadu vitálních látek, především pak vysoký obsah ergosterolu.

Stromobytec vznešený (Dendrobium nobile) patří k nejčastěji pěstovaným orchidejím, která vyžaduje pro pěstování dostatek světla. Vyskytuje se v mnoha asijských zemích, ale i v Austrálii. Stromobytec vznešený obsahuje alkaloidy jako je dendrobine, dendroxine, dendramine, nobilonine, 6-hybroxydendrobine. I tato bylinka je po staletí součástí lidové medicíny a dle TČM pomáhá zlepšovat chuť k jídlu, ovšem používá se i při snaze podporovat trávení, činnost jater i ledvin.

Co objevíte pod řadou Mycosynergy?

Základním principem řady Mycosynergy, která obsahuje vyvážený komplex vitálních hub a bylinných extraktů, je účinné spojení mykoterapie a fytoterapie. Doplňky stravy využívají mimořádné vlastnosti terapeutických hub a cíleně vybraných bylinek, které posilují účinek vitálních hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, jež by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. Výsledným produktem jsou vyvážené, dobře tolerované přípravky s vysokým a jasně definovaným působením.

TIP: Zajímá vás, jak doplňky stravy Mycosynergy fungují a jaké šikovné pomocníky pod sebou schovává? Zjistěte víc v našem článku, který si můžete přečíst tady

Účinné ingredience

Extrakt z trsnatce lupenitého, extrakt z pórnatky kokosové, extrakt z housenice čínské (Cordyceps), extrakt z dendrobia vznešeného.

Složení 1 kapsle

Extrakt z trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) 178 mg, extrakt z pórnatky kokosové (Poria cocos) 134 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z housenice čínské (Cordyceps sinensis) 104 mg, extrakt z dendrobia vznešeného (Dendrobium nobile) 74 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

Banner_mycosynergy

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Obsah

90 kapslí

Hmotnost 1 kapsle

620 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: