Energy Probiosan 90 kapslí

347 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Energy Probiosan

Probiosan je přírodní probiotický přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci 10 nejdůležitějších kmenů probiotických bakterií, prebiotikum inulin a sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa.

Probiosan podporuje:

 • zdraví jater
 • napomáhá detoxikaci organismu
 • posiluje imunitu a dodává energii
 • příznivě působí na střevní trakt a mikrobiom

Pravidelné užívání Probiosanu přispívá k celkové vitalitě a dobrému zdravotnímu stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Probiosan - váš klíč ke zdravému trávení a silné imunitě!

Jste připraveni zažít revoluční změnu ve vašem celkovém zdraví? S Priobiosanem, přírodním probiotickým přípravkem, můžete konečně dosáhnout optimální rovnováhy ve vašem trávicím systému a posílit svou přirozenou obranyschopnost.

LactobacillusProbiosan obsahuje pečlivě vybraných 10 nejdůležitějších kmenů probiotických bakterií, které pracují v synergii s prebiotickým inulinem a sladkovodní řasou Chlorella pyrenoidosa. Tato mocná kombinace vám poskytne komplexní podporu zdraví, jakou jste ještě nezažili.

Probiotické kultury obsažené v Probiosanu jsou vaším spolehlivým spojencem v boji proti škodlivým bakteriím a plísním ve vašem těle. Pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru, která je zásadní pro správné trávení a silný imunitní systém. S Priobiosanem se můžete rozloučit s trávicími potížemi a přivítat vitalitu a pohodu.

Ale tím to nekončí! Probiosan také hraje klíčovou roli v prevenci vzniku nádorů a potravinových alergií. Je perfektním doplňkem při léčbě antibiotiky, jelikož pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu ve vašem těle během i po léčbě.

A co víc, Probiosan obsahuje sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa v organické kvalitě, která je známá svými detoxikačními účinky. Chlorella podporuje zdraví jater, posiluje imunitu a dodává vám energii na celý den.

Proč si vybrat Probiosan?chlorella probiosan

 • Obsahuje 10 nejdůležitějších kmenů probiotických bakterií v jednom přípravku
 • Unikátní kombinace s prebiotickým inulinem a sladkovodní řasou Chlorella
 • Podporuje zdravé trávení a pomáhá předcházet trávicím potížím
 • Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu
 • Hraje roli v prevenci vzniku nádorů a potravinových alergií
 • Vhodný doplněk při léčbě antibiotiky
 • Obsahuje organickou Chlorellu pro detoxikaci a podporu zdraví jater

Investujte do svého zdraví s Priobiosanem a zažijte skutečný rozdíl. Objednejte si ho ještě dnes a udělejte první krok k vitálnímu a spokojenému životu!

Energetické působení Probiosanu podle principů TČM:
Probiosan ovlivňuje především energetickou dráhu tlustého a tenkého střeva, močového měchýře, jater a žlučníku.

Účinné ingredience

Chlorella pyrenoidosa, inulin a směs probiotických kultur.

Doplněk stravy - kapsle

Složení 1 kapsle:

Chlorella pyrenoidosa (250 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), inulin (48 mg), směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x107 CFU, Bifidobacterium breve 3,33x107 CFU, Bifidobacterium longum 3,33x107 CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus casei 3,33x107 CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x107 CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x107 CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x107 CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x107 CFU.

Hmotnost 1 kapsle:

396 mg

Doporučené dávkování:

1 kapsle 1–3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Obsah:

90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: