Energy Organic Sacha Inchi 100ml

275 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Organic Sacha Inchi

čistá přírodní kvintesence

  • AŽ 90 % OMEGA KYSELIN ROSTLINNÉHO PŮVODU
  • SRDCE
  • MOZEK
  • VÝVOJ PLODU A DĚTÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Organic Sacha Inchi - výjimečný rostlinný olej, který si prostě zamilujete! Tento prvotřídní olej v biokvalitě pochází z peruánské oblasti Jižní Ameriky a je nabitý zdraví prospěšnými látkami, které vašemu tělu dodají přesně to, co potřebuje.

Sacha inchi olej

 

 

Organic Sacha Inchi obsahuje až 90 % nenasycených mastných kyselin omega-3, 6 a 9 v ideálním poměru, což zajišťuje jejich mimořádně vysokou vstřebatelnost až 96 %. Věděli jste, že podíl omega-3 kyselin je v tomto oleji nejméně 48 %? To je 13x více než v lososovi! Kromě těchto omega kyselin je olej také zdrojem jodu a vitaminů A a E, které jsou pro vaše zdraví nepostradatelné.

Ať už jste dítě, dospělý nebo senior, Organic Sacha Inchi je pro vás tou pravou volbou. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost podpořit své zdraví a dopřát svému tělu to nejlepší. Objednejte si Organic Sacha Inchi ještě dnes a poznejte účinky tohoto oleje na vlastní kůži!

 

 

mceclip0-3 5 největších benefitů Organic Sacha Inchi:

  1. Vysoký obsah omega-3, 6 a 9 mastných kyselin v ideálním poměru pro maximální vstřebatelnost.
  2. 13x více omega-3 kyselin než v lososovi pro podporu zdravého srdce, mozku a zraku.
  3. Vhodný pro všechny věkové kategorie
  4. Přispívá k normální činnosti srdce, mozku a udržuje zdravý zrak.
  5. Prvotřídní biokvalita z peruánské oblasti Jižní Ameriky pro vaše zdraví a pohodu.

mceclip0-3 Působení dle TČM:

Ovlivňuje především energetické dráhy ledvin, žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, jater, žlučníku, plic, srdce, osrdečníku a tří ohnišť.

Sacha inchi plod

mceclip1-5 Garance top kvality:

Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002). 

Zelené potraviny znacky

mceclip1-5 Energetická charakteristika

Sacha Inchi nabízí srovnání, vyrovnání energií našeho organismu. Harmonizací všech dějů spěje k jeho stabilitě a díky tomu k lepším výsledkům jak v oblasti tělesných orgánů, tak na poli psychiky a potažmo třeba i pracovních výkonů.

mceclip2-4 Účinné ingredience

Olej ze semen Sacha Inchi.

Účinné látky: Olej ze semen Sacha Inchi obsahuje až 90 % nenasycených mastných kyselin zastoupených v ideálním poměru a dosahujících mimořádně vysoké vstřebatelnosti – 96 %. Podíl omega-3 kyselin je přitom nejméně 48 %, což je 13x více, než obsahuje například losos. Mimo těchto kyselin je olej zdrojem bílkovin, jodu nebo vitaminů A a E.

Doplněk stravy

Sacha inchimceclip1-5 Složení:

olej ze semen Sacha Inchi (Plukenetia volubilis) – 100 %

mceclip0-3 Doporučené dávkování:

1 čajovou lžičku užívejte 1–2x denně. Při zdravotních problémech začněte první tři měsíce s vyšší dávkou: 2 čajové lžičky dospělí a 2 moka lžičky děti. Od čtvrtého měsíce stačí udržovací dávka 1 čajová či moka lžička denně. Díky lahodné chuti doporučujeme i do salátů.

mceclip1-5 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip2-4 Způsob skladování:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

mceclip0-3 Původ:

Peru

mceclip1-5 Obsah:

100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: