Energy Organic Nigella Sativa 100ml

275 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Organic Nigella Sativa - černucha setá

čistá přírodní kvintesence

  • EGYPTSKÝ KLENOT
  • TRÁVENÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Organic Nigella Sativa (Černucha setá) - legendární olej faraonů starověkého Egypta, který si zamilujete pro jeho všestranné účinky a bohatou historii. Tento výjimečný olej, ceněný samotnými královnami Kleopatrou a Nefertiti pro své blahodárné účinky na krásu a zdraví, je nyní dostupný i vám.

Nigela sativa květ

Organic Nigella Sativa známá také jako černý kmín obsahuje více než 100 účinných látek, včetně významného thymochinonu, který je známý svými silnými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi. Díky tomu je tento olej skutečným elixírem pro vaše tělo, který podporuje celkové zdraví a vitalitu.

Jedním z hlavních benefitů Organic Nigella Sativa je jeho schopnost výrazně napomáhat dobrému trávení. Působí jako ochránce "orgánových práv", stará se o správné doplňování sil organismu a reguluje toky energií v těle. Tím přispívá k optimálnímu řízení všech procesů a podporuje přirozenou rovnováhu.

Olej Organic Nigella Sativa si získal přízeň i takových velikánů, jako byli Hippokratés a Avicenna, kteří oceňovali jeho výrazný terapeutický efekt. Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet sílu tohoto pradávného elixíru na vlastní kůži a dopřát svému tělu to nejlepší z přírody.

Neváhejte a objednejte si Organic Nigella Sativa ještě dnes. Zažijte na vlastní kůži blahodárné účinky, které si zamilovaly i samotné královny starověkého Egypta.

Nigela sativa černý kmínmceclip1-5 5 největších benefitů Organic Nigella Sativa:

  1. Obsahuje více než 100 účinných látek pro komplexní podporu zdraví
  2. Výrazně napomáhá dobrému trávení a podporuje správnou funkci orgánů
  3. Působí jako silný antioxidant a pomáhá bojovat proti volným radikálům
  4. Reguluje toky energií v těle a přispívá k optimálnímu řízení procesů
  5. Má bohatou historii využití pro krásu a zdraví, oceněnou i samotnými královnami Kleopatrou a Nefertiti

mceclip0-3 Působení dle TČM:

Ovlivňuje přes dráhu ledvin především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, osrdečníku a tří ohnišť.

mceclip1-5 Garance top kvality:

Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002). 

Zelené potraviny znacky

mceclip0-3 Energetická charakteristika

Černuchu můžeme vnímat jako ochránce „orgánových práv“. Stará se o patřičné doplňování sil člověka (o zabezpečení správného trávení a dýchání), jako odpovědný správce reguluje toky energií v organismu, a přispívá tak k optimálnímu řízení procesů v těle.

mceclip0-3 Nutriční látky:

Beta-sitosterol, kyselina myristová, palmitová, stearová, linolová, arachidonová, vitaminy B1, B2, B3, kyselina listová, vápník, železo, měď, zinek, fosfor.

mceclip1-5 Účinné ingredience

Nigela sativa olejOlej ze semen černuchy seté - olej z černého kmínu

Účinné látky: Hlavní účinnou složkou černuchy seté je thymochinon, mezi ty významné patří dithymochinon, thymol, thymohydrochinon a saponin alfa-hederin. Thymochinon je považován za účinné antioxidační, antikancerogenní a antimutagenní agens a též u alfa-hederinu byly prokázány protinádorové účinky, které jsou předmětem farmakologického zkoumání. Černucha obsahuje kromě toho řadu dalších prospěšných látek: beta-sitosterol, kyselinu myristovou, palmitovou, stearovou, linolovou, arachidonovou, vitaminy B1, B2 a B3, kyselinu listovou, vápník, železo, měď, zinek a fosfor.

Doplněk stravy

mceclip0-3 Složení:

olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) – 100 %

mceclip1-5 Doporučené dávkování:

1 čajová lžička denně. Nejlépe po ránu nalačno nebo v průběhu dne v rámci studené kuchyně

mceclip0-3 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip2-4 Způsob skladování:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

mceclip1-5 Původ:

Tunis

mceclip0-3 Obsah:

100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: