Energy Raw Aguaje Caps 120 kapslí

390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Raw Aguaje kapsle

čistá přírodní kvintesence

Raw Aguaje ručně sbírané plody nejkrásnější palmy amazonských pralesů. Díky neuvěřitelné síle, ukryté v plodech aguaje, je tato palma (mauricie převislá) amazonskými indiány nazývána "stromem života".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je aguaje?

V srdci pralesů, ležících na povodí legendárních jihoamerických řek Amazonky a Orinoka, se tyčí krásná palma Mauritia. Tato palma je považována za jednu z nejvíce okouzlujících palem naší planety. Místní obyvatelé uctívají její elegantní křivky, kypré zpeřené listy a harmonii koruny. Věří, že skrze její lahodné plody je jim poskytována perfektní esence ženskosti a krásy. Dnešní věda potvrzuje, že tato představa není jen pohádkou.

AguajeAguaje je cenným doplňkem stravy díky obsahu fytoestrogenů - rostlinné látky podobné strukturou ženským hormonům. Fytoestrogeny přirozeně pomáhají vyrovnávat hormonální hladinu, což může ženám ulevit od migrény, problémů s pletí, vypadávání vlasů, osteoporózy či menstruačních bolestí. Raw Aguaje je také významným přítelem žen v menopauze.

Vysoký obsah retinolu v Aguaje navíc podporuje zdravý růst a správný vývoj buněk sliznic a kostí, stejně jako správnou funkci krvetvorby. Palma Mauritia tak nabízí přirozenou a komplexní podporu pro ženské zdraví a krásu.

mceclip0 Energetická charakteristika

Raw Aguaje obsahuje především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. To samo o sobě předurčuje působení aguaje k posunu žen k ženskosti, tedy k vyladění všech aspektů života, nutných pro „ženu“. Neznamená to ale, že nápoj je určen výhradně ženám, u mužů označuje „ne mužské“ aspekty jejich organismu, a působí tak přeneseně k získávání pocitu mužnosti.

Raw Aguaje je vhodná pro oslabené děti, seniory, vyčerpané lidi, ženy v období menopauzy.

Zelené potraviny znacky

mceclip0 Působení dle TČM:

Ovlivňuje především energetické dráhy slinivky a sleziny, jater, žlučníku, srdce, osrdečníku a tří ohnišť.

mceclip0 Garance top kvality:Aguaje plod_1
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

mceclip0 Účinné ingredience:

Mletý sušený plod aguaje -  Mauritia flexuosa (400 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), plnivo – stearan hořečnatý (8mg)

Nutriční látky: Aguaje obsahuje především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. Velmi významné je množství vitaminu A – retinolu, kterého obsahuje 5x více než například mrkev. Dále obsahuje vitaminy B1, B2, B3, C a E.  Aguaje je také bohatá na bílkoviny, karbohydráty, vápník, vlákninu, fosfor, železo, tiamin, riboflavin, niacin.

Doplněk stravy - prášek

mceclip0 Doporučené dávkování:

1-2 kapsle 2x denně. 

mceclip1-3 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip0-2 Obsah: 

120 kapslí

mceclip1-3 Celková hmotnost 1 kapsle: 

500 mg
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: