Energy Acai Pure Powder 100g

390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Acai Pure Powder

čistá přírodní kvintesence

Acai důrazně doplňuje aktivní energii, dává člověku pocit síly i její okamžité využití. S úspěchem ji lze užívat při rekonvalescenci nebo doplňování sil při zvýšeném energetickém výdeji psychickém i fyzickém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACAI PURE ručně sbírané plody v hluboké brazilské džungli uprostřed nedotčeného ekosystému.

Acai stromJejí plody, nápadně podobné svým tvarem i barvou borůvkám, obsahují významné množství pro tělo nezbytných biologických látek. Vitaminy B1, B2, B3, A, C a E, minerály, nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bílkoviny, vlákninu a především antioxidanty. Má pozitivní vliv na snížení oxidačního stresu a podporuje imunitní systém. Pomáhá zlepšovat a rozjasňovat vzhled pokožky. 

V kombinaci s pestrým a vyváženým jídelníčkem a dostatkem pravidelného pohybu ( alespoň 30 minut 3x týdně ) se skvěle uplatňuje při snižování nadváhy. Přirozeně spaluje nadměrné tukové zásoby, pomáhá při podávání sportovních výkonů a je mimořádným pomocníkem při odstraňování pocitů únavy. 

mceclip0 Energetická charakteristika:

Acai důrazně doplňuje aktivní energii, dává člověku pocit síly i její okamžité využití. S úspěchem ji lze užívat při rekonvalescenci nebo doplňování sil při zvýšeném energetickém výdeji psychickém i fyzickém. Acai kultivuje Oheň, je významným produktem všude, kde máme co dělat s Ohněm, respektive se třemi ohništi, a hlavně s jeho nedostatečností. Je mimořádná svým vysoce aktuálním a stálým odstraňováním pocitů únavy.

Acai Pure je vhodná pro sportovce, studenty, přepracované manažery, diabetiky, seniory, lidi s nadváhou nebo ženy v období menopauzy

Zelené potraviny znacky

mceclip0 Působení dle TČM:

Působí především na oblasti orgánů a energetické dráhy, které umožňují rychlé doplnění aktivní energie - jater, žlučníku, srdce, osrdečníku, aAcai prášek tří ohnišť, potažmo plic a žaludku. Velmi důležitá je podpora sleziny a ledvin.

mceclip0 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

mceclip0 Účinné ingredience:

100% šťáva z plodu Euterpe oleracea v prášku.

mceclip2-2 Nutriční látky: 

Mezi nejdůležitější účinné látky patří polyfenolické antokyany, jako je například resveratrol, kyanidin, kyselina ferulová, petunidin nebo delfinidin. Dále vitaminy B1, B2, B3, A, C a E, minerály, nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bílkoviny, vláknina a především antioxidanty. Podle stupnice ORAC má Acai nejvyšší hladinu antioxidantů ze všech druhů ovoce.

Doplněk stravy – prášek

mceclip0 Doporučené dávkování:

Acai plod1 čajovou lžičku rozmíchejte v malém množství vody a dolijte na 200 ml nebo použijte šejkr. Užívejte 2x denně (1 čajová lžička = 4 g).

mceclip0 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

mceclip1-1 Původ: Brazílie

mceclip2 Obsah: 100 g
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: