Energy Cytosan + Cytosan Inovum 90 + 90 kapslí

Akce
Značka: Energy
1 558 Kč –10 %
Energy Cytosan + Cytosan Inovum - cestouprirody.eu
1 558 Kč –10 % 1 402 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kombinace Cytosan + Cytosan Inovum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cytosan Inovum je přírodní produkt, který je bohatý na vzácné jíly a humáty. Tyto humáty jsou komplexní směsí huminových a fulvových kyselin, které byly vytvořeny postupným rozpadem organické třetihorní hmoty na místech, kde se nachází ložiska hnědého uhlí a rašeliny.

Tyto látky jsou výjimečně bioaktivní. Jeden z hlavních aktivních složek, silymarin, účinně podporuje detoxikaci organismu, podporuje zdraví jater a správné trávení. Silymarin také ovlivňuje hladinu cukru v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a funguje jako antioxidant. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: CYTOSAN INOVUM

Cytosan je přírodní produkt, který je bohatý na humáty - kombinaci huminových a fulvových kyselin. Tyto kyseliny vznikají postupnou transformací organických třetihorních materiálů v místech, kde se nacházejí ložiska hnědého uhlí a rašeliny.

Humáty jsou neobyčejně bioaktivní látky. Obsažený silymarin přispívá k detoxikaci organismu, podporuje zdraví jater a správnou funkci trávicího systému. Rovněž ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Silymarin rovněž podporuje přirozenou imunitu organismu a působí jako silný antioxidant. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: CYTOSAN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: