Energy Vironal + Droserin

777 Kč –9 %
Energy Vironal + Droserin - cestouprirody.eu
777 Kč –9 % 700 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vironal + Droserin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako součást programu Regenerace v Pentagramu®, je Vironal spojen s elementem Kovu. Aktivní ingredience v jeho extraktu pomáhají posílit imunitní systém (díky divizně velkokvěté), zajišťují zdravý dýchací systém (díky lísce srdčité), podporují zažívání (s pomocí benediktu lékařského) a udržují zdraví pokožky (díky lékořici lysé). 

Podrobné informace k produktu najdete zde: VIRONAL

Droserin je nesmírně užitečný při léčbě chřipkových příznaků, angíny a nachlazení, tak i pro sinusitidu a obtíže spojené s nastuzením čelních dutin. Má skvělý účinek na kašel, bolesti srdce a některé mikrobiální a plísňové kožní infekce, stejně jako na léčbu bércových vředů.

Droserin je neocenitelný také v případech zánětů jater, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Pokud se potýkáte se sníženou imunitou, nebo nějakými problémy s plicemi, průduškami a dýcháním, pak je tento přípravek pro vás. Je účinný i v případě ztráty čichu, nebo při zánětu středního ucha.

Máte-li bolesti v krční nebo hrudní oblasti páteře, nebo v ramenou a úponech klíčních kostí, Droserin vám může pomoci zmírnit nepohodlí. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: DROSERIN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: