Energy Organic Goji Powder 100g

390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Organic Goji Powder

čistá přírodní kvintesence

Goji známá také jako kustovnice čínská, klenot tradiční čínské medicíny původem z TibetuKustovnice se považuje za jeden z nejbohatších zdrojů látek, které pomáhají našemu organismu k celoživotní aktivitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky dávají růst a sílit výjimečným plodům kustovnice. . Obsahem důležitých nutrientů, chutí i vůní vynikají nad všemi ostatními. Každý jednotlivý plod je místními obyvateli sbírán výhradně ručně a přímo na místě šetrně zpracováván. Na 10 000 akrech certifikované, jedinečné organické půdy získáváme také plody Organic Sea BerryKustovnice čínská, vždy patřila a dodnes patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny.

 

mceclip0 Energetická charakteristika:

Kustovnice se považuje za jeden z nejbohatších zdrojů látek, které pomáhají našemu organismu k celoživotní aktivitě, proto se nazývala šťáva z goji „nápojem nesmrtelnosti“. Právě dlouhodobému užívání goji se připisuje dlouhověkost některých východních národů. Goji se výrazně podílí na rozvoji našich vlastních sil.

Organic Goji je vhodná pro seniory, unavené a vyčerpané lidi, manažery, ženy v období menopauzy a v neposlední řadě děti s oslabenou imunitou.

Zelené potraviny znacky

mceclip0 Působení dle TČM:

Ovlivňuje především energetické dráhy ledvin, žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, jater, žlučníku, srdce, osrdečníku a tří ohnišť. Doplňuje čchi sleziny, podporuje celkovou čchi a krev.

mceclip0 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002).

mceclip0 Účinné ingredience:

extrakt z plodu kustovnice čínské (Lycium chinense) – 100 %

Účinné látky: Za mimořádnou pozornost stojí specifické proteoglykanové polysacharidy (LBP – Lycium barbarum polysacharidy), zcela unikátní směs látek, jejichž název je odvozen z latinského jména rostliny. Kustovnice je vydatná zásobárna vitaminu C a řady dalších vitaminů A, B1, B2, B6, B12 a E. Obsahuje nezbytné minerály a stopové prvky (například germanium, známé protinádorovými účinky), aminokyseliny, peptidy, flavonoidy, fenolické látky (rutin, kyselina chlorogenová a protokatechová), kumariny (skopoletin) a beta-karotenoidy.

Doplněk stravy – prášek

Představte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky dávají růst a sílit výjimečným plodům kustovnice. Obsahem důležitých nutrientů, chutí i vůní vynikají nad všemi ostatními. Každý jednotlivý plod je místními obyvateli sbírán výhradně ručně a přímo na místě šetrně zpracováván. Na 10 000 akrech certifikované, jedinečné organické půdy získáváme také plody Organic Sea Berry.

mceclip0 DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

1 čajovou lžičku rozmíchejte v malém množství vody a dolijte na 150 - 200 ml. Zakápněte kapkou kvalitního oleje ( např. Organic Sacha Inchi nebo Organic Nigella Sativa ) pro dobré vstřebání vitaminů rozpustných v tucích ( A, D, E, K ).

Popíjejte 2x denně. Pro maximální účinky na imunitu a aktivaci energie doporučujeme míchat s Organic Sea Berry powder

(1 čajová lžička = 4 g).

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

OBSAH: 100 g
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: