Energy Organic Sea Berry Powder 100g

390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Organic Sea Berry Powder - rakytník řešetlákový

čistá přírodní kvintesence 

významně přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Působí proti únavě a vyčerpání. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému přispívá k dobrému stavu pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea Berry je u nás více známý jako rakytník řešetlákový.

Co to je rakytník?

Sea berryPředstavte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky zde dávají růst a sílit výjimečným plodům rakytníku. Obsahem důležitých nutrientů, chutí i vůní vynikají nad všemi ostatními. Každý jednotlivý plod je místními obyvateli sbírán výhradně ručně ( ne řezány, jak se běžně praktikuje ) a přímo na místě šetrně zpracováván. Na 10 000 akrech certifikované, jedinečné organické půdy jsou získávány také plody Organic Goji. 

Rakytník řešetlákový patří mezi nejstarší rostliny využívané člověkem k podpoře léčení. Silně koncentrovaný prášek z nejčistšího tibetského rakytníku vyniká obsahem důležitých látek, chutí i vůní nad ostatními. Jedná se totiž o zcela původní fenotyp. Jedině ve vysokých nadmořských výškách najdeme tak silné a účinné nutriční složení rakytníku.

Na co se užívá rakytník?

Organic Sea Berry zajišťuje přirozenou obranyschopnost, dodává energii a působí proti únavě. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a přispívá k dobrému stavu pokožky. Jeho obsahové látky jsou mimořádně cenné. Z celé škály bioaktivních složek to jsou především vitaminy, ale také kumariny, bioflavonoidy, alkaloidy, oleje, třísloviny nebo minerály. Podle staré řecké legendy byl rakytník potravou bájného Pegase. Dával okřídlenému koni nesmrtelnost a sílu létat.

Organic Sea Berry obsahuje vysokou dávku vitaminu C - 25x více než citrusy. 

mceclip0 Energetická charakteristikaSea berry plody

Rakytník se nazýval „lékařem potřebných“. Jeho všestranné působení umožňovalo zasahovat u stavů, kde nebyla diagnóza jednoznačná a cílená léčba byla neefektivní. Díky rozsáhlé škále možností dokáže regenerovat i značně vyčerpaný organismus.

Organic Sea Berry je vhodný pro starší, unavené a vyčerpané lidi, děti jako prevence před nachlazením nebo lidi po operačním zákroku.

Zelené potraviny znacky

mceclip0 Působení dle TČM:

Z pohledu čínské medicíny ovlivňuje všechny meridiány, tedy dráhy srdce, a tenkého střeva, žaludku, slinivky a sleziny, plic, tlustého střeva, jater, žlučníku, srdce, osrdečníku a tří ohnišť. Doplňuje čchi a částečně i krev.

mceclip0 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002). 

sea berry nápojmceclip0 Účinné ingredience:

Extrakt z plodu rakytníku řešetlákového.

Nutriční látky: Zvláštní pozornost si zasluhuje hippophein, vykazující mimořádné farmakologické vlastnosti. Sea Berry obsahuje velké množství vitaminu C, dále vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B6 a B9). Cennou složkou jsou bioflavonoidy (kvercetin, kemferol, isokvercetin, betain a rutin), kumariny, alkaloidy, oleje, třísloviny a serotonin. Velmi důležitý je i obsah fytoncidů.
V rakytníku najdeme na 15 druhů minerálních látek, z nichž rozhodující je železo, draslík, mangan, síra, bór, měď, nikl a vápník.

Doplněk stravy – prášek

mceclip4 Složení:

extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) – 100 %

mceclip0 Doporučené dávkování:

1 čajovou lžičku rozmíchejte v malém množství vody a dolijte na 200 ml. Užívejte 1 - 3x denně (1 čajová lžička = 4 g). Zakápněte kapkou kvalitního oleje ( např. Organic Sacha Inchi ) pro dobré vstřebání vitaminů rozpustných v tucích ( A, D, E, K ).

mceclip4 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip1-3 Původ: Tibet

mceclip4 Obsah:  100 g
Bez lepku.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: