Energy Organic Matcha Powder 50g

330 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Organic Matcha Powder 

čistá přírodní kvintesence

  • SRDCE
  • FYZICKÉ A PSYCHICKÉ POVZBUZENÍ
  • KOGNITIVNÍ VÝKON, KONCENTRACE
  • METABOLISMUS TUKŮ, CHOLESTEROL

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte kouzlo originálního japonského čaje v bio kvalitě, pěstovaného s láskou a péčí elitními farmáři v nejčistších koutech Japonska. Organic Matcha, patřící do rodiny zastiňovaných zelených čajů, má za sebou více než 800 let dlouhou tradici spojenou se zenovými buddhistickými rituály.

matcha teaMimořádné účinky tohoto čaje jsou dány nejen jedinečným složením specifických látek, ale také jejich vysokou koncentrací. Představte si, že jediná porce tohoto výjimečného nápoje v sobě skrývá stejné množství nutričních látek jako 10 šálků běžného zeleného čaje!

Organic Matcha je bohatým zdrojem jedněch z nejsilnějších přírodních antioxidantů. EGCG katechin, který je v něm obsažen, je až 200krát účinnější než vitamíny C, E a betakaroten.

Pravidelná konzumace tohoto čaje podporuje metabolismus a může zrychlit spalování tuků až čtyřnásobně. To znamená, že s každým šálkem tohoto zázračného čaje se přibližujete své vysněné postavě a zdravějšímu životnímu stylu.

Ale to není vše. Organic Matcha má také blahodárné účinky na vaše srdce a cévy, pomáhá předcházet ukládání LDL-cholesterolu a snižuje hladinu cukru v krvi. Navíc povzbuzuje náladu, zklidňuje mysl a zvyšuje odolnost proti stresu. Po vypití šálku Organic Matcha zažijete energetickou vzpruhu trvající 3-6 hodin, aniž byste se museli obávat náhlého poklesu energie.

Tento jedinečný čaj také redukuje úzkost, podporuje soustředěnost a navozuje stav relaxace duševní bdělosti. Již po 30-40 minutách pocítíte jeho účinky na uvolňování a redukci neurotransmiterů dopaminu a serotoninu, což vede ke zlepšení paměti, koncentrace a schopnosti učit se.

Organic Matcha je vaším spojencem pro zdravější a kvalitnější život. Tak proč čekat? Dopřejte si tento zázrak přírody ještě dnes a zažijte jeho blahodárné účinky na vlastní kůži!

mceclip2-4 5 největších benefitů Organic Matcha:Matcha powder

  1. Zrychluje metabolismus a spalování tuků až 4x rychleji
  2. Obsahuje 200x účinnější antioxidanty než vitaminy C, E a betakaroten
  3. Podporuje zdraví srdce a cév, snižuje LDL-cholesterol a hladinu cukru v krvi
  4. Zvyšuje energii, soustředěnost a duševní bdělost po dobu 3-6 hodin
  5. Zlepšuje paměť, koncentraci a schopnost učit se díky vlivu na neurotransmitery

Neváhejte a vyzkoušejte Organic Matcha ještě dnes. S naší garancí top kvality si můžete být jisti, že získáváte ten nejlepší produkt na trhu. Pokud najdete lepší, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. Objednejte nyní a začněte svou cestu ke zdraví a vitalitě s Organic Matcha!

mceclip1-3 Působení dle TČM:
Matcha ovlivňuje především energetické dráhy srdce, osrdečníku a tří ohnišť. Podporuje dráhy žaludku, slinivky a sleziny. Rychle aktivuje čchi.

mceclip6 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracují v Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. Ve firmě Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky.

Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002).

Zelené potraviny znacky

mceclip2-4 Energetická charakteristika

Užíváním čaje Matcha doplňujeme Oheň. Záleží na nás, zda ho jenom rychle vypijeme a jdeme dál – pak posílíme svou Vědomou mysl (SHI SHEN), běžné vnímání pozemského bytí. Nebo zda z pití vytvoříme rituál a pak se dostaneme do jinak nedostupných výšek a vstoupíme do Kosmického vědomí (NAO SHEN).

mceclip2-4 Účinné ingredience:

Jemně mletý zelený čaj.

Účinné látky: Mimořádný účinek je u čaje Matcha dosažen nejen zastoupením specifických látek vytvořených zastiňovací technikou, ale také jeho obrovskou koncentrací. Obsahuje jedinečnou a silnou skupinu antioxidantů, které jsou známé jako katechiny. Až 60 % z těchto antioxidantů tvoří významný EGCG (epigalokatechin galát). V čaji Matcha se také nachází velké množství L-teaninů – jedinečných přírodních aminokyselin a teofylinu.

Matcha čaj

Doplněk stravy – prášek

mceclip0-3 Složení:

jemně mletý zelený čaj Matcha – 100 %

mceclip0-3 Příprava za studena:

1/2 až 1 čajovou lžičku smícháme s vodou (2 dl–1l) a důkladně promícháme. Možno ochutit medem nebo ovocným sirupem.

TIP: 1 čajovou lžičku rozmíchejte v malém množství vody a dolijte na 200 ml studenou nebo převařenou vodou odstátou na 75 °C. 

Pro krémovou konzistenci užijte šlehací metličku nebo šejkr. Přidejte kapku kvalitního oleje pro dobré vstřebání vitaminů rozpustných v tucích (A, D, E, K). Chuť osvěží trochu citronové/limetkové šťávy.

Citlivějším jedincům doporučujeme užívat pozvolna, maximálně jeden šálek denně a nepodávat po kávě nebo jiných stimulantech. Nepijte v pozdních odpoledních/večerních hodinách, pokud to není žádoucí.

mceclip2-4 Příprava za tepla:

1/2 až 1 čajovou lžičku zalijeme horkou vodou (2 dl) o teplotě do 65 °C a důkladně promícháme. Možno ochutit medem a limetou. (1 čajová lžička = 4 g).

Další tipy na použití matcha čaje najdete v našem článkuAcai a matcha: Dvě superpotraviny pod lupou

mceclip1-5 Doporučené dávkování:

1 čajová lžička rozmíchaná ve sklenici čisté vody, filtrované a neperlivé 1–3x denně (1 čajová lžička = 4 g).

mceclip1-5 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! V době těhotenství doporučujeme maximálně 1/2 čajové lžičky denně a informovat svého ošetřujícího lékaře. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip2-2 Původ:

Japonsko

mceclip6 Obsah:

50 g
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: