Energy Korolen 30ml

453 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Korolen je bylinný koncentrát, který obsahuje rostlinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky pro podporu srdce, cév i mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

header-korolen

Stresu a napětí můžete dát sbohem s pomocí relaxačních technik, ovšem značnou úlevu mohou poskytnout i přírodní doplňky. Jestliže se potýkáte s chronickou únavou a oslabeným imunitním systémem, mohou pro vás být tím správným řešením bylinné koncentráty Pentagram.

Korolen má díky bylinnému komplexu silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Lze jej užívat při nedostatku energie a celkové únavě organismu. Skvělým doplňkem však bude i během akutních nebo chronických onemocněních souvisejících především se srdcem, cévní i nervovou soustavou. Korolen podle TČM harmonizuje především energetické dráhy srdce, tenkého střeva, osrdečníku, tří zářičů, dráhu početí a dráhu řídicí.

TIP: Pokud chcete dosáhnout ještě většího účinku, můžete Korolen kombinovat s terapeutickým krémem Ruticelit z Pentagramu® terapeutických krémů. Krém jednoduše aplikujte na postižená místa, akupunkturní dráhy nebo reflexní zóny.  
 
Korolen a Ruticelit nabízíme ve zvýhodněné sadě ZDE.
 
_vyr_19_korolen-ruticelit-2021
 

Co obsahuje Korolen?

Korolen obsahuje výtažky z levandule lékařské a třezalky tečkované. Tyto byliny jsou vyhledávané pro své příznivé účinky na všechny psychické potíže provázené nedostatkem energie. Mohou však pozitivně působit i při problémech způsobených zanesením organismu škodlivými látkami.
 
Na pomoc se správným okysličením a funkcí mozku může přispěchat jírovec maďal, který svými účinky zvyšuje pružnost a pevnost cévních stěn.
 
Jeho pozoruhodné účinky navíc podporuje zázvor lékařský, jenž stimuluje krevní oběh, zlepšuje periferní prokrvení a působí i proti vyčerpanosti či nedostatku energie.
 
Další ceněnou složkou bylinného koncentrátu Korolen je česnek setý. Ten se díky antibiotickým účinkům užívá zejména při oslabené imunitě, cukrovce, vysokém krevním tlaku i onkologických onemocněních.
 
TIP: Zajímá vás, jak doplňky stravy od značky Energy fungují a co je jejich součástí? Přečtěte si náš článek, který vás provede světem bylinných koncentrátů z Pentagramu®. Článek najdete přesně tady. 
 
 

Použití Korolenu z hlediska psychiky

lapachoPoruchy chování, duševní neklid, netrpělivost, hysterie, citová labilita, neschopnost navázat přátelské vztahy, poruchy řeči (překotná mluva nebo naopak neschopnost komunikace), poruchy paměti, poruchy spánku, zapomnětlivost, ztráta motivace a chuti k životu. Korolen dodává energii k životu a chuť se z něj radovat, otevírá osobnost člověka a kladně ovlivňuje rozvoj dávno zapomenutých schopností.

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (jinan dvoulaločný, lapacho, třezalka tečkovaná, jírovec maďal, bělotrn kulatohlavý, vachta trojlistá, krvavec toten, levandule lékařská, vojtěška setá, brusinka obecná, dub letní, kmín kořenný, kopr vonný, zázvor lékařský, violka trojbarevná, chrpa polní a česnek setý), směs přírodních silic (grepová, kardamomová, kmínová, koprová, levandulová, litseová, mátová, murayová, nardová, routa vonná, rozmarýnová, růžová palma a ylang-ylang).

Příbalové informace - Korolen

Extractum Herbarum
Doplněk stravy - kapky


Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

Složení dávky 7 kapek

Bylinný extrakt 82,6 % [Gingko biloba (folium) 0,025 ml, Hypericum perforatum (herba) 0,025 ml, Tabebuia serratifolia (cortex) 0,022 ml, Sanguisorba officinalis (radix) 0,021 ml, Aesculus hippocastanum (flos) 0,021 ml, Medicago sativa (herba) 0,021 ml, Viola tricolor (herba) 0,021 ml, Centaurea cyanus (flos) 0,019 ml, Echinops sphaerocephalus (tot.) 0,019 ml, Menyanthes trifoliata (folium) 0,019 ml, Lavandula officinalis (flos) 0,016 ml, Quercus robur (cortex) 0,016 ml, Allium sativum (bul.pulv.) 0,014 ml, Carum carvi (fructus) 0,014, Vaccinium vitis-idaea (folium) 0,013 ml, Anethum graveolens (fructus) 0,008 ml, Zingiber officinale (radix) 0,008 ml], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, grapefruitový extract <0,0001 %.

Doporučené dávkování

Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml).

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pentagramové koncentráty není doporučené vzájemně kombinovat, až na výjimky stanovené zkušeným terapeutem. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Může snižovat srážlivost krve.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Objem

30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: