Energy Korolen + Ruticelit

Neohodnoceno
Značka: Energy
777 Kč –9 %
Energy Korolen + Ruticelit - cestouprirody.eu
777 Kč –9 % 700 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Korolen + Ruticelit

Detailní informace

Detailní popis produktu

V rámci programu Regenerace v Pentagramu® je Korolen zařazen do kategorie Ohně. Jeho účinné složky obsažené v extraktu podporuje funkci  srdečně-cévního systému, což zajišťuje třezalka tečkovaná, a cévní soustavy, na což se zaměřuje jírovec maďal. Lapacho pomůže vyrovnat krevní tlak, zatímco česnek setý se stará o správnou hladinu cholesterolu. Jinan dvoulaločný přispívá k udržení normálního fungování mozku a duševní pohody. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: KOROLEN

Ruticelit je ideální pro léčbu různých cévních onemocnění, včetně zánětů žil a bércových vředů. Je také vhodný pro léčbu hemoroidů, výronů a proleženin, stejně jako při problémech s periferním prokrvením a trombózami. Nemusíte se bát ho využít i při léčbě zhmožděnin a zlomenin, dokonce i pro zmírnění lomivosti jemných cévních kapilár na obličeji i po těle.

Tento léčivý přípravek je také úžasným doplňkem k onkologické léčbě kůže a ozařování. Pokud se potýkáte s nepříjemnými problémy spojenými s nedostatečným cévním oběhem, tento produkt je pro vás ideální volbou. Bude skvělým pomocníkem, pokud hledáte něco, co by osvěžilo vaše nohy po dlouhém stání, nebo pokud trpíte napětím v lýtkách nebo únavou nohou. S jeho pomocí se vaše nohy budou cítit lehčí a plné energie.

Podrobné informace k produktu najdete zde: RUTICELIT

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: