Energy Gynex + Cytovital

Akce
Značka: Energy
777 Kč –9 %
Energy Gynex + Cytovital - cestouprirody.eu
777 Kč –9 % 700 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Gynex a Cytovital set

Kombinace Gynex a Cytovital podporu zdraví hormonálního a reprodukčního systému ženy. Gynex pomáhá zmírňovat obtíže spojené s menstruací a menopauzou, podporuje funkci štítné žlázy a může být prospěšný při uzlinách v prsou a problémech s hormonálním systémem v klimakteriu.

Gynex je ideální volbou pro podporu činnosti vaječníků v případech neplodnosti a pro zajištění správné funkce štítné žlázy.

Cytovital se aplikuje zevně při výskytu cyst. Díky svému složení a lokální aplikaci může napomáhat ke zmírnění obtíží spojených s cystami.

Kombinované užívání těchto dvou doplňků tak poskytuje komplexní podporu ženskému zdraví v oblasti hormonální rovnováhy, reprodukčního systému a štítné žlázy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V souvislosti s filosofií Regenerace v Pentagramu® je Gynex přiřazen k elementu Země. Aktivní ingredience jeho extraktu vyvažují hormonální systém a stabilizují funkci štítné žlázy, a to díky přítomnosti chaluhy bublinaté. Dalšími benefity jsou udržování optimálního stavu reprodukčního systému, což zajišťuje lékořice lysá, a poskytování komfortu během pre-menstruačního období a menopauzy díky mochně husí a jeteli lučnímu. Fenykl obecný je zase zodpovědný za podporu správného trávení, zatímco lékořice lysá přispívá k duševní pohodě a klidu. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: GYNEX

Cytovital je speciálně formulován pro podporu zdraví a obnovu buněk pokožky. Jeho silné antivirové, antiseptické a protiplísňové vlastnosti přispívají k jeho regeneračním a detoxikačním účinkům. Je ideální pro omlazení pokožky a zmírnění škod způsobených například jizvami, ránami, odřeninami, celulitidou, různým zářením, ohněm, plísněmi, záněty a opary.

Tento produkt je také vhodný pro ty, kteří čelí problémům s uzlinami v prsou, pro ženy v menopauze nebo ty, které zápasí s hormonálními nerovnováhami. Poskytuje podporu fungování vaječníků při neplodnosti a podporu správné funkce štítné žlázy.

Aplikuje se zevně pro zmírnění svědění pokožky, při cystách a jako antioxidační obrana proti volným radikálům. 

Podrobné informace k produktu najdete zde: CYTOVITAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: