Energy Gynex 30ml

Neohodnoceno
Značka: Energy
453 Kč 453 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Gynex je doplněk stravy, který ve svém složení kombinuje bylinné koncentráty z několika rostlin za účelem posílení ženského zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

header-gynex

Hormonální nerovnováha, gynekologická onemocnění či dokonce potíže s otěhotněním postihují v posledních letech stále větší procento žen. Velký podíl na tom má nejen genetika, ale také neustálý stres a nezdravý životní styl. Důsledky poruch hormonálního systému mohou mít různou podobu - od bolestivých prsou až po chronické gynekologické záněty či dokonce neplodnost.

V rámci zlepšení péče o svou psychiku i tělo můžete vyzkoušet vysoce koncentrovaný bylinný doplněk stravy Gynex. Jeho nedílnou součástí je harmonické složení výtažků z 15 rostlin, které ve vzájemné souhře přináší mimořádné účinky se zacílením na ženský reprodukční systém. Gynex podle principů TČM harmonizuje především energetické dráhy početí, tří zářičů, sleziny a žaludku.

TIP: Pokud chcete dosáhnout ještě většího účinku, můžete Gynex kombinovat s terapeutickým krémem Cytovital z Pentagramu® terapeutických krémů. Krém jednoduše aplikujte na postižená místa, akupunkturní dráhy nebo reflexní zóny.  

_vyr_20_gynex-cytovital-2021

Co obsahuje Gynex?

Jednou z hlavních složek, které v sobě Gynex ukrývá, je bylinný extrakt měsíčku lékařského. Tato krásně kvetoucí letnička původem z Orientu je vyhledávaná především díky svým účinkům při gynekologických potížích i zánětech, zároveň má schopnost podpořit léčbu při bakteriálních onemocněních. Kromě toho může pomáhat při astmatu či onemocnění jater.

Další účinnou látkou je výtažek z jetelu lučního, jenž podporuje regeneraci pokožky při ekzémech, ale také může být díky látkám podobným ženským hormonům (fytoestrogeny) pomocníkem během bolestivé menstruace, zánětech vaječníků či rakovině ženských orgánů.

Během bolestivých a nepravidelných měsíčků každá žena jistě ocení pomoc hluchavky bílé, která má uklidňující účinky a podporuje harmonizaci cyklu.

Z dalších rostlin blahodárně působících na ženské tělo a hormonální harmonii stojí za zmínku také kontryhel obecný. Ten se užívá nejen při cukrovce a žaludečních či ledvinových onemocněních, ale je také doporučovanou přírodní složkou u pacientek trpící hormonální nerovnováhou, nepravidelnou menstruací či neplodností.

TIP: Zajímá vás, jak doplňky stravy od značky Energy fungují a co je jejich součástí? Přečtěte si náš článek, který vás provede světem bylinných koncentrátů z Pentagramu®. Článek najdete přesně tady. 

gynex-pozadie

Použití Gynexu z hlediska psychiky

Obtížná adaptace na změny, lenost a nezájem, sebelítost, emoční labilita, pomalé myšlení, přílišná starostlivost, uvíznutí v kruhu nekonečných obav a pochybností, poruchy paměti a soustředěnosti. Gynex vede člověka k přijetí sebe sama, jeho dobrých i špatných stránek, učí vyrovnanému přijímání životních okolností s vědomím, že k životu patří dobré i zlé.

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka a krvavec toten), směs přírodních silic (anýzová, badyánová, fenyklová, grepová oplodí, kardamomová, majoránková, mátová polej, nardová a řebříčková).

Příbalové informace  - Gynex

Extractum Herbarum
Doplněk stravy - kapky

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

Složení dávky 7 kapek

Bylinný extrakt 82,6 % [Lamium album (herba) 0,032 ml, Calendula officinalis (flos) 0,025 ml, Fucus vesiculosus (tot.) 0,025 ml, Geranium robertianum (herba) 0,025 ml, Glycyrrhiza glabra (radix) 0,025 ml, Imperatoria ostruthium (radix) 0,025 ml, Potentilla anserina (herba) 0,025, Trifolium pratense (flos) 0,025 ml, Galega officinalis (herba) 0,021 ml, Galium verum (herba) 0,021 ml, Robinia pseudoacacia (flos) 0,021 ml, Alchemilla vulgaris (herba) 0,016 ml, Foeniculum vulgare (fructus) 0,016 ml)], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, grapefruitový extract <0,0001 %. Obsahuje lékořici.

Doporučené dávkování 

pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pentagramové koncentráty není doporučené vzájemně kombinovat, až na výjimky stanovené zkušeným terapeutem. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Objem

30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: