Taiwan Chlorella: Přírodní zdroj síly a vitality

V srdci Tichomoří se na ostrově Tchaj-wan skrývá přírodní poklad, který se již po staletí využívá pro své neuvěřitelné zdravotní přínosy - chlorella.

Co je to chlorella?

Chlorella je jednobuněčná zelená řasa, která obsahuje vysoký podíl chlorofylu. Je bohatá na bílkoviny, vitamíny, minerály a antioxidanty. Vyznačuje se vysokým obsahem vitamínu B12, železa a vitamínu C, což z ní činí výborný doplněk stravy, zejména pro vegetariány a vegany.

Na co je dobrá chlorella?

chlorela čtverec 3- Detoxikace: Chlorela pročišťuje trávicí trakt a pomáhá odstraňovat toxiny, těžké kovy a chemikálie.

- Imunita: Posiluje obranyschopnost organismu a podporuje vitalitu.

- Trávení: Zlepšuje funkci střev a pomáhá v boji proti chronické zácpě a zánětlivým střevním onemocněním.

- Krevní obraz: Zlepšuje kvalitu krve a podporuje aktivitu červených i bílých krvinek, snižuje cholesterol a stabilizuje krevní cukr.

- Regenerace: Podporuje hojení, růst a dělení buněk.

 - Kůže: Zlepšuje stav pokožky a pomáhá v léčbě akné a dalších kožních problémů. - Antioxidant: Neutralizuje volné radikály a zpomaluje proces stárnutí.

- Energie: Podporuje vytváření energetických rezerv v játrech a zlepšuje psychickou kondici.

Kdy jíst chlorellu?

Zelené potraviny představují ideální volbu pro podporu vašeho zdraví během celého roku. Pro maximální využití jejich benefitů je vhodné přizpůsobit jejich užívání aktuálnímu ročnímu období, stejně jako dennímu rytmu vašeho těla, aby byla regenerace co nejefektivnější. Konkrétně Taiwan Chlorellu doporučujeme zařadit do vašeho jídelníčku v lednu, kdy podle ročního cyklu přírody podporuje očistné procesy v těle. Dále je ideální užívat ji ve vašem denním harmonogramu mezi 13. a 14. hodinou, kdy podle tradiční čínské medicíny je energetický oběh žaludku na svém vrcholu.

Chlorella dle TČMchlorella obrázek 5

Podle principů tradiční čínské medicíny Chlorella působí prostřednictvím energetické dráhy ledvin a harmonizuje přitom energii dalších důležitých orgánů jako jsou žaludek, slezina, játra, žlučník, osrdečník a meridián tří ohnišť. Tato synergie napomáhá celkovému posílení vašeho organismu a podporuje jeho vitální funkce.

Energetická charakteristika

V kontextu čínské medicíny je chlorela ceněna pro svou schopnost pomalu, ale jistě zvyšovat životní energii. Její účinky se mohou projevovat postupně, avšak při pravidelném užívání přispívá k dlouhodobému zdraví a vitalitě.

Garance top kvality  - Nejkvalitnější chlorella

Taiwan Chlorella je BIO certifikovaná a pochází z nejčistšího prostředí, což z ní činí jednu z nejčistších a nejúčinnějších forem chlorelly na trhu. Její původ a zpracování zaručují, že v rámci své kategorie nemá konkurenci. Taiwan Chlorella od Energy je tak mnohem více než jen doplněk stravy; je to základní kámen pro vaši celkovou pohodu a cestu k harmonickému zdraví.