Energy Taiwan Chlorella 200 tablet

390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Taiwan Chlorella

čistá přírodní kvintesence

  • DETOXIKACE, JÁTRA
  • VITALITA, ENERGIE
  • IMUNITA
  • STŘEVNÍ TRAKT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Taiwan Chlorellu - zázrak z Tchaj-wanu, který vám pomůže dosáhnout optimálního zdraví a vitality! Tato výjimečná řasa pochází z jedinečného prostředí tichomořského ostrova, kde je napájena křišťálově čistou pramenitou vodou. Díky tomu vyniká svou čistotou a účinností, jakou nenajdete u žádné jiné chlorelly na trhu.
 

Taiwan chlorella obrázekTaiwan Chlorella je plná důležitých vitaminů, minerálů a živin, které váš organismus potřebuje pro správné fungování. Je doslova nabitá chlorofylem, jehož obsah je nejvyšší ze všech známých rostlin. Chlorella účinně detoxikuje organismus a zajišťuje zdraví jater, dodává vitalitu a energii, podporuje imunitu a zdravou funkci střevního traktu.

Ale to není vše! Taiwan Chlorella obsahuje také jedinečný růstový faktor CGF, který podporuje regeneraci buněk a zpomaluje proces stárnutí. Je bohatá na železo, vápník, draslík, hořčík a esenciální aminokyiny, které jsou stavebními kameny pro zdravé svaly, kosti a tkáně. A díky vysokému obsahu beta-karotenu a kyseliny DNA/RNA posiluje váš imunitní systém a chrání před nemocemi.

Nejlepší na Taiwan Chlorelle je, že její účinky jsou dlouhodobé a přetrvávají i po vysazení. Představte si, že každý den budete cítit příliv energie, vaše pleť bude zářit zdravím a váš imunitní systém bude silnější než kdykoliv předtím. To vše díky této výjimečné řase z Tchaj-wanu.

Neváhejte a dopřejte svému tělu to nejlepší. Vyzkoušejte Taiwan Chlorellu a zažijte na vlastní kůži její blahodárné účinky. Vaše tělo vám poděkuje!

mceclip1-3 5 největších benefitů Taiwan Chlorelly:

  1. Nejvyšší obsah chlorofylu ze všech známých rostlin pro maximální detoxikaci a ochranu jater.
  2. Unikátní růstový faktor CGF pro regeneraci buněk a zpomalení stárnutí.
  3. Bohatý zdroj vitaminů, minerálů a esenciálních aminokyselin pro optimální zdraví.
  4. Vysoký obsah beta-karotenu a kyseliny DNA/RNA pro posílení imunity.
  5. Dlouhodobé účinky, které přetrvávají i po vysazení pro trvalé zlepšení zdraví a vitality.

Zelené potraviny znacky

mceclip2-2 Působení dle TČM:

Chlorella ovlivňuje přes energetickou dráhu ledvin především energetické dráhy žaludku, sleziny, jater, žlučníku, osrdečníku a dráhu tří ohnišť.

mceclip0 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

mceclip1-3 Nutriční látky:

Chlorofyl, vitaminy A,D, H, C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B9 (kyselina listová), B12, beta-karoten, železo, vápník, hořčík, zinek, fosfor, plnohodnotné proteiny, BNA/RNA kyseliny.

mceclip1-3 Účinné ingredience:

Chlorella pyrenoidosa

Účinné látky: Nejvýznamnější účinnou látkou je chlorofyl, kterého chlorela obsahuje nejvíce ze všech dosud známých rostlin. Mimo něj je také bohatá na železo a esenciální aminokyseliny. Dalším unikátním prvkem je růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor), díky němuž pomáhá při rychlejší opravě nervových tkání našeho organismu a vzniku nových buněk. Chlorela obsahuje vysoký podíl beta-karotenu a kyseliny DNA/RNA. Z více než 20 vitaminů a minerálů stojí za zmínku např. vápník, draslík či hořčík.


Doplněk stravy – tablety

mceclip0-1 Složení 1 tablety:

chlorela (Chlorella pyrenoidosa) – 100 %

mceclip1-3 Složení:

chlorela (Chlorella pyrenoidosa) – 100 %

mceclip1-3 Doporučené dávkování:

Prevence: 2 tablety 1–3x denně, postupně zvyšujte na 4-6 tablet denně. 

Zdravotní problémy, silnější detoxikace: 2 tablety 1-3x denně je možné postupně navýšit až na 10 tablet za den.

Užívejte půl hodiny před jídlem, zapijte vodou. Nekombinujte s léky a vitaminem C (pokud je berete, tak min.s hodinovým rozestupem). Není vhodná pro jedince užívající warfarin. Ideální pro dlouhodobé užívání. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

mceclip4 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip4 Původ:

Tchaj-wan

mceclip1-3 Obsah balení: 

200 tablet (1 tableta: 500 mg)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: