TCM Herbs 199 Královská houba yunzhi® prášek 30 g

500 Kč
Skladem
Možnosti doručení

CORIOLUS VERSICOLOR WAN 

Veterinární přípravek v prášku. 100% přírodní bylinný produkt v prášku bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Královská houba yunzhi® - výtažek z houby Yun zhi (Coriolus versicolor) u nás známá jako Outkovka pestrá, která je v Číně nazývána „tráva Říše nebes“, je skutečným pokladem mezi bylinami tradiční čínské medicíny a její užívání bylo po staletí pouze výsadou císařů a jejich dvora.

Složení Královské houby yunzhi®

  • Yun zh - Outkovka pestrá (plodnice), Coriolus versicolor, -  EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
  • Hua gu - Houževnatec jedlý (plodnice), Shiitake, - EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
  • Zhi gan cao - Lékořice lysá (uprav. kořen), Glycyrrhiza glabra, normální trávení, energie, imunitní systém - antioxidant, normální stav kloubů, duševní zdraví - nervový systém - klid, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky, močový a reprodukční systém, prostata

Balení:

30 g bylinného produktu v prášku, 100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek.

Dávkování pro zvířátka:

1 odměrka 2 x denně (nejlépe ráno a v poledne, zarovnaná odměrka má cca 1,5 g). Vždy je nutné prášek zalít trochou teplé vody a řádně rozmíchat, pije se ještě teplý a chutná podobně jako hořká káva či čaj.

Upozornění: 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě 25 °C v uzavřeném obalu.

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poskytli více informací než ty, které najdete zde, ale naše možnosti jsou omezeny právními předpisy. 

V případě dotazů ohledně Královské houby yunzhi® kontaktujte naši terapeutku přes ePoradnu. Ráda vám poradí, případně pomůže s výběrem vhodných produktů.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: