TCM Herbs 009 Zrození Fénixe prášek 30 g

380 Kč
Skladem
Možnosti doručení

HUANG QIN WAN

Doplněk stravy. 100% přírodní bylinný produkt v prášku bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný prášek Zrození Fénixe obsahuje pouze jednu bylinu, o to však pro dnešního člověka významnější - Huang qin - Šišák bajkalský. Kořen rostliny, používaný jako léčivo, má na řezu zlatě žlutou barvu, proto i čínský název v překladu znamená "žluté zlato" neboli "zlaťásek". 

Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) je léčivá rostlina, která je v tradiční čínské medicíně používána již po staletí. V Evropské unii jsou však pravidla pro zdravotní tvrzení spojená s doplňky stravy a bylinami velmi striktní a regulovaná.

Šišák bajkalský nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.

Působení dle TČM:

  • Ochlazuje Horko a Horký Vítr z Plic
  • Vyživuje YIN v Nedostatku a stahuje stoupající YANG
  • Rozprouďuje stagnaci QI v Horním Ohništi
  • Rozpouští Hlen v oblasti pod bránicí
  • Vylučuje Vlhko ze Sleziny

Dávkování:

5 odměrek (1 odměrka – 1 gram) bylinného prášku 1x denně ráno (děti od 3 let 3 odměrky 1x denně ráno), které se zalijí 2 dcl horké vody a poté teplé vypijí. Optimální je tento bylinný prášek přidat do ranního Nápoje čínských MUDRců (kód 900), čímž vznikne i docela chutná hořkosladká káva.

V Číně v případě akutních či dlouhodobých potíží užívají dávku 2 – 3 x větší. Lze užívat společně i s antibiotiky a to jak v akutním či v chronickém stádiu nemoci a to i dlouhodobě, pokud si to stav organismu vyžaduje, kupř. i 3 měsíce. U tzv. detoxikační kůry se doporučuje, každoročně 3 měsíce na jaře (počínaje od Popeleční středy) a 3 měsíce na podzim (od 15.srpna), tuto bylinu přidávat do Nápoje čínských MUDRců.

Neužívat (dle TCM) v případě chladu z nedostatku ve slezině a v žaludku PI/WEI HAN XU.

Balení: 30 g bylinného v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).

UpozorněníNepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Vážení zákazníci, rádi bychom vám poskytli více informací než ty, které najdete zde, ale naše možnosti jsou omezeny právními předpisy. 

V případě dotazů ohledně prášku Zrození Fénixe kontaktujte naši terapeutku přes ePoradnu. Ráda vám poradí, případně pomůže s výběrem vhodných produktů.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: