Energy Annovet 30ml

430 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Koncentrované přírodní kapky získané z extraktu listů annony ostnité (Annona muricata), rostliny pocházející z Jižní Ameriky, poskytují podporu zvířatům bojujícím s určitými druhy rakovinných onemocnění. Tyto kapky také napomáhají v hojení sliznic a zvyšují jejich odolnost proti infekčním nemocem. U starých nebo vážně nemocných zvířat mají kapky vitalizující účinky, což přispívá k jejich lepšímu celkovému zdravotnímu stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Annovet přírodní doplněk ze stromu Annona muricata, známý pro svou podporu při léčbě rakoviny. Obsažené acetogeniny způsobují energetické vyhladovění buněk s neúsporným anaerobním metabolismem (buňky některých nádorů). U starších jedinců podporuje vitalitu a životní energii. Tento doplněk také pomáhá zmírňovat stres, snižuje krevní tlak a reguluje hladinu cukru v krvi. Dále vykazuje antibakteriální a antiparazitární vlastnosti, které jsou efektivní proti anaerobním bakteriím a protozoárním infekcím.

Použití pro všechny druhy zvířat:
V závorce je uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek. 

» Podpůrná terapie při nádorových onemocněních – cytostatické účinky ověřeny u nádorů mléčné žlázy, varlat, jater (Imunovet, Korovet,
Regavet, Kingvet).
» Geriatrikum – povzbuzení vitality zvířecích seniorů (Regavet, Kingvet, Korovet).
» Posílení imunitního systému (Imunovet, Virovet).
» Antivirové a antibakteriální účinky (Virovet, Kingvet).
» Bakteriální infekce včetně případů rezistence původce na antibiotika (zejména anaerobní infekce) (Imunovet, Kingvet).
» Snížení mikrobiální zátěže u starších zvířat (Probiovet).
» Antiparazitární účinky (protozoa).
» Katary sliznic (Virovet, Regavet).
» Kolikové bolesti, křeče – spazmolytikum.
» Kardiotonikum, snižuje vysoký krevní tlak.
» Optimalizace hladiny krevního cukru.
» Harmonizace psychiky – antidepresivum (Korovet, Etovet).

Doporučené dávkování:

Pro všechny druhy zvířat podávejte v množství 1 až 2 kapky na každých 10 kg hmotnosti zvířete 2x až 3x denně U velkých zvířat 5 až 10 kapek na každých 100 kg hmotnosti 2x denně po dobu 3 týdnů.

Doporučení:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody. Před použitím nutno protřepat. Při podávání trvajícímu déle než měsíc (včetně týdenní přestávky) je nutné aplikovat probiotika.

Upozornění:

Podávejte odděleně od ostatních regeneračních preparátů s minimální pauzou 10 minut. Pokud se při podávání objeví zvracení anebo nežádoucí sedativní (zklidňující) účinky, je nutné snížit dávkování.

Nežádoucí účinky a interakce:

Snižuje krevní tlak. Nelze používat při hypotenzi. Není vhodný pro gravidní samice. Může způsobit potrat. Nelze používat současně s léky snižujícími krevní tlak.

Složení bylinného koncentrátu Annovet: 

Koncentrovaný bylinný extrakt 90% (Annona muricata), celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sorbát draselný - konzervant

Skladování:

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě.

Objem:

30 ml

Management kvality:

Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008.

Doporučení veterináře:

Annovet s oblibou používám u zvířecích seniorů – zvyšuje jejich vitalitu a zlepšuje psychickou i fyzickou kondici. Má své místo v onkologické prevenci a dále v terapii určitých typů nádorů mléčné žlázy, jater a dalších. Nasadit lze v případech intaktních neoperabilních tumorů, ale také jako součást komplexního protokolu před plánovaným chirurgickým zákrokem, kdy může tumor významně oslabit a snížit jeho agresivitu.
MVDr. Milena Martincová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: