Energy Probiovet 90tbl.

282 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Přírodní kapsle Probiovet obsahují probiotické bakterie, které jsou klíčové pro efektivní fungování tlustého střeva a posílení imunitního systému. Tyto kapsle jsou užitečné při léčbě problémů se zažíváním, jako jsou nadýmání a nepříjemný zápach z úst. Dále podporují obnovu zdravého střevního mikrobiomu a celkově posilují imunitu organismu. Přispívají k odstranění toxických látek z těla, což má pozitivní vliv na zdraví a pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probiovet je probiotický přípravek, který obsahuje kombinaci dvou druhů živých bakterií: Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faeces. Tyto bakterie jsou klíčové pro podporu přirozené střevní mikroflóry, pomáhají podporovat růst prospěšných bakterií a potlačují růst nežádoucích patogenů.

Probiovet obsahuje také chlorelu, extrakt zelených řas (Chlorella pyrenoidosa), která je bohatá na vitamíny, minerály a bílkoviny. Tato složka přispívá k celkovému zlepšení výživy a posílení zdraví.

Výrobek také obsahuje přírodní prebiotickou vlákninu inulin, která stimuluje aktivitu a růst prospěšných bakterií ve střevě, pomáhá snižovat toxickou zátěž těla omezováním hnilobných procesů ve střevě a podporuje imunitní systém.

Probiovet je vhodný pro všechny druhy zvířat a je zvláště prospěšný pro rostoucí mláďata a zvířata, která jsou krmena průmyslovými krmivy. Přípravek napomáhá při léčbě zažívacích potíží, plynatosti, zápachu z tlamy, smrdutých a pastovitých průjmů a při perverzních chutích zvířat. Probiovet také posiluje celkovou imunitu a má preventivní účinky při krmení granulemi a krmivy obsahujícími chemické konzervanty, které mohou negativně ovlivňovat zdraví zažívacího traktu a vést k dalším zdravotním problémům.

Použití pro všechny druhy zvířat:
V závorce je uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek. 

» Obnova střevního mikrobiomu.
» Posílení imunitního systému celého organismu (Virovet, Imunovet).
» Perverzní chutě, požírání výkalů (Etovet).
» Zápach z tlamy (Regavet).
» Výtok z očí zabarvující srst (Regavet, Cytovet).
» Trávicí obtíže, nadýmání (Regavet, Etovet).
» Zánětlivá onemocnění zažívacího traktu (Regavet, Imunovet, Cytovet, Kingvet).
» Průjmy (smrduté a pastovité) (Regavet, Renovet, Cytovet).
» Přítomnost krve ve stolici (Cytovet, Imunovet).
» Záněty análních žlázek (Imunovet, Kingvet).
» Obnova mikroflóry tlustého střeva po léčbě antibiotiky.
» Podávání krmiv s obsahem konzervantů (Regavet, Cytovet).
» Přechod na jiné krmení (Regavet, Etovet).
» Snížení toxické zátěže těla (stáří, selhávání jater, ledvin, zátěž z nekvalitní stravy) (Cytovet).
» Rekonvalescence (Regavet, Cytovet).

Doporučené dávkování:

Podávejte nejdéle tři týdny takto:
Drobným zvířatům do 2 kg: 1 tobolku denně;
Zvířatům od 2 do 50 kg: 1 až 2 tobolky 2x až 3x denně;
Zvířatům nad 50 kg: 1 až 2 tobolky na každých 50 kg 2x až 3x denně.
Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení:

Před podáním je vhodné tobolku zvlhčit vodou anebo potřít tukem pro snadnější polykání. Je možné podávat v pamlsku. Při potížích s pozřením je možné tobolku jemným tahem otevřít a vysypat obsah nejlépe do krmiva anebo pamlsku. Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření.

Nežádoucí účinky a interakce:

Nebyly zaznamenány.

Složení jedné kapsle Probiovet: 

Chlorella pyrenoidosa (250 mg), rostlinná kapsle (HPMC), inulin (48 mg), směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x10⁷ CFU, Bifidobacterium breve 3,33x10⁷ CFU, Bifidobacterium longum 3,33x10⁷ CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x10⁷ CFU, Lactobacillus casei 3,33x10⁷ CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x10⁷ CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x10⁷ CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x10⁷ CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x10⁷ CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x10⁷ CFU)).

Skladování:

Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Objem:

90 tobolek

Doporučení veterináře:

Probiovet používám pro zlepšení trávení. Svým složením dobře pomáhá proti průjmu a zlepšuje bakteriální kolonizaci střev. Dobré trávení znamená i dobrou funkci imunitního systému.
MVDr. Petr Hrabák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: