Energy Korovet bylinný koncentrát 30ml

384 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Unikátní přírodní bylinný koncentrát určený k podpoře prokrvení tkání, funkce orgánů a nervového systému. Ideální pro zvířata po infarktu srdce či mozku, stejně jako pro ty, které se potýkají s křečemi, tiky nebo epilepsií. Efektivně snižuje agresivní chování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bylinný koncentrát harmonizuje funkci orgánů a tkání asociovaných s elementem Ohně v rámci systému Pentagramu®. Podporuje činnost srdce, osrdečníku, tenkého střeva a cévního systému, čímž zlepšuje celkovou transportní funkci v těle zvířete na úrovni orgánů, buněk i biochemických procesů. Zlepšení prokrvení tkání přispívá k lepšímu zásobování kyslíkem a živinami. Tento koncentrát také stimuluje funkci sleziny, slinivky břišní, žaludku a podporuje nervový systém, což odpovídá elementu Země. Dále umírněně působí na přílišnou aktivitu jater, žlučníku a vazivové tkáně, což jsou orgány a struktury spojené s elementem Dřevo.

Korovet je bylinný přípravek s přírodním složením. Jeho účinky se zaměřují na podporu srdce, cévního systému, tenkého střeva a hormonálního systému, což přispívá k optimálnímu prokrvení všech částí těla. Efektivně reguluje všechny důležité transportní procesy v organismu, včetně nervových impulsů, rozdělování živin z trávicího traktu do tkání a dále do krevního oběhu, transport látek přes buněčné membrány a šíření hormonálních signálů k cílovým tkáním. Díky zvýšenému přívodu živin také stimuluje funkce žaludku, slinivky a sleziny, které mohou být oslabené. Přípravek je vhodný pro zvířata trpící křečemi, tiky nebo epilepsií různého původu, a je doporučen k použití i po srdečním infarktu či mozkové mrtvici. Korovet se podává zvířatům s chronickými záněty žaludku, sleziny a slinivky, a je účinný i při závažných infekčních onemocněních postihujících krev, jako jsou psinka, kočičí AIDS nebo leukémie. Kromě toho podporuje psychickou pohodu zvířat v průběhu onkologické léčby, snižuje agresi a podporuje pocit radosti ze života.

Důležité upozornění!
 
Při postižení srdce, zánětu žil a tepen nepodávejte Korovet déle než 2 dny! Preparát není vhodný pro gravidní samice. Z důvodu přesného zacílení regenerace doporučujeme poradit se před použitím Korovetu s odbornými poradci nebo veterinárními odborníky.

Použití pro všechny druhy zvířat:
V závorce je uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek. Pomocné preparáty nejsou podmínkou pro funkčnost Korovetu.

» Křeče, tiky a epilepsie jakéhokoli původu (Etovet, Fytovet).
» Posílení nervového systému (Etovet, Fytovet).
» Podpora krvetvorby (Imunovet).
» Prevence srdečních a cévních onemocnění (Omegavet).
» Po infarktu myokardu a mozkové příhodě – podávat maximálně 2 dny (Omegavet, Fytovet).
» Obnova tkáně prostřednictvím prokrvení (Imunovet).
» Geriatrikum (Omegavet).
» Akutní jaterní a žlučníková onemocnění (Imunovet).
» Podpora produkce trávicích enzymů slinivky (Fytovet).
» Akutní záněty kloubů (bolestivé, horké) (Imunovet, Skelevet).
» Doplňkový přípravek u onkologických onemocnění (Cytovet, Imunovet).
» Harmonizace psychiky (Etovet).
» Podpora radosti ze života (Fytovet).
» Tlumení agresivity (Etovet).

Doporučené dávkování:

Podávejte nejdéle tři týdny takto: 
Drobným zvířatům do 10 kg: 2 kapky 2x denně;
Zvířatům nad 10 kg do 100 kg: 1 kapku 2x denně na každých započatých 10 kg hmotnosti; 
Zvířatům nad 100 kg: 5 kapek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denně.
Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doporučení:

Před použitím je nutné dobře protřepat! Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření.

Upozornění:

Nepodávejte více než 2 dny při jakémkoli postižení srdce, zánětu žil a tepen. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Není vhodný pro gravidní samice. Ukládejte mimo dosah dětí!

Nežádoucí účinky a interakce:

Nebyly zaznamenány.

Složení bylinného koncentrátu Korovet: 

Bylinný extrakt 82,6 % (Ginkgo biloba, Hypericum perforatum, Tabebuia impetiginosa, Sanguisorba officinalis, Aesculus hippocastanum, Medicago sativa, Viola tricolor, Centaurea cyanus, Echinops sphaerocephalus, Menyanthes trifoliata, Lavandula officinalis, Quercus robur, Allium sativum, Carum carvi, Vaccinium vitis-idaea, Anethum graveolens, Zingiber officinale), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, bioinformace pro Korovet.  

Skladování:

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě.

Objem:

30 ml

Management kvality:

Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008. 

Doporučení veterináře:

Korovet používám především na úpravu většiny epileptiformních anebo křečových stavů bez nutnosti další medikace. Výhodou je jeho dočasné používání. Při použití u starších zvířat působí mimo jiné na zvýšení vitality a chuti do života.
MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: