Zelená země Konopný olej pro zvířata, 500 ml

239 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Konopný olej pro zvířata

Konopný olej pro zvířata 500 ml - prémiový doplněk stravy z lisovaných konopných semínek. Bohatý na esenciální mastné kyseliny Omega 3-6-9, vitamíny, minerály a kyselinu GLA pro zdravou kůži, lesklou srst a posílenou imunitu vašich mazlíčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám revoluční Konopný olej pro zvířata, který se stane nepostradatelným pomocníkem pro zdraví a pohodu vašich mazlíčků!

Konopný olej je získáván za studena lisováním konopných semínek, díky čemuž si zachovává všechny cenné látky v té nejčistší podobě. S optimálním poměrem nenasycených mastných kyselin Omega 3-6-9, fytosterolů, tokoferolů, chlorofylu, vitamínů a minerálů se jedná o jeden z nejcennějších olejů rostlinného původu pro savce. A to není vše! Obsahuje také vzácnou kyselinu gamalinolenovou (GLA), kterou si těla savců neumí sama vytvořit a je proto nutné ji dodávat prostřednictvím stravy. Příznivě působí během užívání CBD pro zvířata - podporuje výsledný efekt.

Proč zvolit právě tento Konopný olej pro zvířata?

1. Podporuje zdravou kůži a lesklou srst: Díky bohatému složení mastných kyselin a dalších látek pomáhá udržovat kůži vašich mazlíčků zdravou a jejich srst krásně lesklou a vitální.

2. Posiluje imunitní systém: Konopný olej harmonizuje tělesné procesy a tím přirozeně podporuje obranyschopnost zvířat. Je skvělým doplňkem pro posílení imunity vašich čtyřnohých přátel.

3. Zmírňuje projevy alergií: Zejména u psů je velmi oblíbený v BARF krmení, protože pomáhá zmírňovat projevy alergií a podporuje správné trávení i u citlivějších jedinců.

4. Hypoalergenní řešení pro koně: Konopný olej je ideální volbou pro koně trpící letními vyrážkami, suchou kůží nebo pro koně muchaře. Podporuje jejich vitalitu, imunitu a je skvělým zdrojem energie.

5. Vhodný pro různé skupiny zvířat: Ať už máte sportovní a hubené zvíře, nervózního mazlíčka, zvíře se žaludečními vředy, chcete příznivě ovlivnit reprodukci nebo podpořit zdraví starších zvířat, konopný olej je tou správnou volbou.

Dejte svým zvířecím miláčkům to nejlepší a vyzkoušejte Konopný olej pro zvířata 500 ml. Objednejte ještě dnes a dopřejte jim přirozenou podporu zdraví, vitality a pohody!

Největší benefity našeho Konopného oleje pro zvířata:

  • Obsahuje optimální poměr Omega 3-6-9 pro celkové zdraví
  • Podporuje zdravou kůži a lesklou srst
  • Posiluje imunitní systém a obranyschopnost
  • Zmírňuje projevy alergií a podporuje trávení
  • Vhodný pro širokou škálu zvířat v různých životních fázích

Jak dávkovat konopný olej 500 ml pro psy?

Přimíchávejte do krmiva. Pro psa 5 ml (čajová lžička) na každých 10 kg váhy.

Jak dávkovat konopný olej 500 ml pro koně?

Doporučujeme přidávat do každodenní krmné dávky:  30–50 ml/den (600 kg). 

Skladování a trvanlivost: Skladujte v chladu a temnu (max. teplota 16° C). Po otevření do 5 měsíců možno užívat vnitřně, později je vhodný na vnější použití. 

Složení: 100% konopný olej. 

Obsah: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: