Energy Hawaii Spirulina Tabs set 2 x 200 tablet

Akce
Značka: Energy
780 Kč –8 %
Energy Hawaii Spirulina Tabs set 2 ks - cestouprirody.eu
780 Kč –8 % 710 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hawaii Spirulina tablety

čistá přírodní kvintesence

  • DOKONALÁ VÝŽIVA
  • HLADINA CUKRU V KRVI
  • VITALITA
  • TĚLESNÁ HMOTNOST

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám Hawaii Spirulinu - zázrak z čistých vod Havajských ostrovů, který vám pomůže dosáhnout optimálního zdraví a vitality. Tato výjimečná spirulina čerpá sílu z panenské přírody a slunečních paprsků, aby vám poskytla to nejlepší, co může nabídnout.

Hawaii spirulina fotoDíky unikátnímu složení a téměř dvojnásobnému množství biologicky prospěšných látek ve srovnání s ostatními spirulinami je Hawaii Spirulina skutečným pokladem pro vaše tělo. S téměř 30 nutrienty, které v jiných spirulinách nenajdete, se stává nepostradatelným doplňkem stravy pro každého, kdo touží po vitalitě a zdraví.

Hawaii Spirulina je nejlepším rostlinným zdrojem komplexních, dobře vstřebatelných bílkovin, které tvoří  70 % jejího obsahu. Pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi a napomáhá kontrole tělesné hmotnosti, což z ní činí ideálního společníka na cestě za vaším vysněným tělem.

Ať už jste vrcholový sportovec, nebo prostě jen chcete být v té nejlepší formě, Hawaii Spirulina vám dodá energii a pomůže rychle regenerovat váš organismus i při vysoké zátěži. Její rejuvenilizační účinky vám pomohou zachovat mladistvé tělo i ducha, a to i v momentech, kdy vaše životospráva není ideální.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet sílu Hawaii Spiruliny - doplňku stravy doporučovaného Světovou zdravotnickou organizací. Objednejte si ji ještě dnes a udělejte první krok k lepšímu zdraví a vitalitě!

mceclip2-2 5 největších benefitů Hawaii Spiruliny:

  1. Unikátní složení s téměř dvojnásobným množstvím biologicky prospěšných látek ve srovnání s ostatními spirulinami.
  2. Nejlepší rostlinný zdroj komplexních, dobře vstřebatelných bílkovin (až 70 % obsahu).
  3. Pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi a napomáhá kontrole tělesné hmotnosti.
  4. Rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži.
  5. Obnovující účinky pomáhají udržet mladistvé tělo i ducha.

Zelené potraviny znacky

mceclip4 Působení dle TČM:
Působí především na oblasti orgánů a energetické dráhy, které napomáhají k obnově, výkonnosti těla a regeneraci organismu – jater, žlučníku, osrdečníku a tří ohnišť, žaludku a sleziny. Doplňuje celkovou energii čchi, podporuje krev.

mceclip0 Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

mceclip1-3 Energetická charakteristika

hawaii spirulina 2Spirulina rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži, takže ji můžeme nabídnout nejen k doplňování sil, ale s úspěchem ji lze použít v rámci zachování mladistvého těla i ducha. Její rejuvenilizační účinky pomáhají udržet vysokou schopnost adaptability těla i v momentech nesprávné životosprávy (alkohol, nezdravé párty...). Představuje jednu z nejlepších variant harmonizace při celkovém vykolejení organismu, projevujícím se mnoha problémy s nestandardními zdravotními projevy a nejednoznačnými chorobami.

mceclip1-3 Nutriční látky:

Vitamin A, všechny vitaminy skupiny B, chlorofyl, železo, mangan, zinek, měď, selen, chrom, fykokyanin, beta-karoten, všechny esenciální aminokyseliny, omega-3 a -6 mastné kyseliny, kyselina gama-linolenová (GLA).

mceclip4 Účinné ingredience:

Spirulina.

Havajská spirulina obsahuje díky svému specifickému způsobu pěstování téměř dvojnásobné množství biologicky prospěšných látek než jakákoliv jiná spirulina a přibližně 30 nutrientů, které v ostatních spirulinách vůbec nenajdeme. Je nejlepším zdrojem dobře vstřebatelné, komplexní rostlinné bílkoviny. Ve spirulině jsou dále všechny známé vitaminy B, včetně vzácně se vyskytujícího vitaminu B12, chlorofyl, fykokyanin, beta-karoten, všechny esenciální aminokyseliny, kyselina gama-linolenová (GLA) a řada minerálů, např. mangan, zinek, měď, selen a chrom.

Doplněk stravy – tablety

mceclip1-3 Složení 1 tablety:

spirulina (Arthrospira platensis – 492 mg), oxid křemičitý - látka protispékavá, inulin (2 mg), hořečnaté soli mastných kyselin - emulgátor.

mceclip1-3 Doporučené dávkování:

2 tablety 1–3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

mceclip4 Upozornění:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip1-3 Původ:

Havajské ostrovy

mceclip2-2 Obsah:

2 x 200 tablet
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: