Energy Cytovet - Korovet - Imunovet

Akce
Značka: Energy
1 618 Kč –10 %
Energy Cytovet - Korovet - Imunovet - cestouprirody.eu
1 618 Kč –10 % 1 456 Kč
Skladem
Možnosti doručení

• zlepšení imunitní reakce, těžké infekce 
• chronický zánět žaludku, slinivky 
• zlepšení krvetvorby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cytovet:

Cytovet_300dpiCytovet je regenerační doplněk s vynikajícími detoxikačními vlastnostmi. Obsahuje huminové kyseliny s vysokou molekulární hmotností, jejichž léčebné využití je známé po tisíciletí a jsou využívány jako přírodní antivirotika a alternativa k antibiotikům. Tyto kyseliny se formují během milionů let trvajícího lytického procesu rozkladu rostlin, z čehož vzniká rašelina a následně humáty. Ty obsahují minerály, aminokyseliny a široké spektrum mikroprvků v biologicky přístupné formě, a jsou schopné absorbovat toxiny.

Cytovet je obohacen o kyselinu jantarovou a silymarin (extrakt ze semen ostropestřce mariánského), které společně pomáhají neutralizovat nebo odstranit toxické látky ze zažívacího traktu a okolních tkání.  Mají také pozitivní účinek na onemocnění pohybového aparátu. Cytovet podporuje detoxikaci u zvířat, působí protizánětlivě v zažívacím traktu, pomáhá při otravách nebo abscesech. Brzdí růst nádorů tím, že zabraňuje šíření metastáz. Odkyseluje tkáně, což vede k regeneraci těla a snížení únavy.

Cytovet lze také aplikovat externě pro léčbu zánětů očí, hnisavých ran, urychlení hojení ran a v případě vážných zánětů zvukovodu. Preventivně pomáhá zvířatům s různými problémy spojenými se stárnutím organismu.

Podrobné informace najdete ZDE: Cytovet

Korovet:

Korovet_300dpiPřírodní bylinný koncentrát harmonizuje funkci orgánů a tkání asociovaných s elementem Ohně v rámci systému Pentagramu®. Podporuje činnost srdce, osrdečníku, tenkého střeva a cévního systému, čímž zlepšuje celkovou transportní funkci v těle zvířete na úrovni orgánů, buněk i biochemických procesů. Zlepšení prokrvení tkání přispívá k lepšímu zásobování kyslíkem a živinami. Tento koncentrát také stimuluje funkci sleziny, slinivky břišní, žaludku a podporuje nervový systém, což odpovídá elementu Země. Dále umírněně působí na přílišnou aktivitu jater, žlučníku a vazivové tkáně, což jsou orgány a struktury spojené s elementem Dřevo.

Korovet je bylinný přípravek s přírodním složením. Jeho účinky se zaměřují na podporu srdce, cévního systému, tenkého střeva a hormonálního systému, což přispívá k optimálnímu prokrvení všech částí těla. Efektivně reguluje všechny důležité transportní procesy v organismu, včetně nervových impulsů, rozdělování živin z trávicího traktu do tkání a dále do krevního oběhu, transport látek přes buněčné membrány a šíření hormonálních signálů k cílovým tkáním. Díky zvýšenému přívodu živin také stimuluje funkce žaludku, slinivky a sleziny, které mohou být oslabené. Přípravek je vhodný pro zvířata trpící křečemi, tiky nebo epilepsií různého původu, a je doporučen k použití i po srdečním infarktu či mozkové mrtvici. Korovet se podává zvířatům s chronickými záněty žaludku, sleziny a slinivky, a je účinný i při závažných infekčních onemocněních postihujících krev, jako jsou psinka, kočičí AIDS nebo leukémie. Kromě toho podporuje psychickou pohodu zvířat v průběhu onkologické léčby, snižuje agresi a podporuje pocit radosti ze života.

Podrobné informace najdete ZDE: Korovet bylinný koncentrát

Imunovet:

Imunovet_300dpiImunovet je přírodní produkt s antibiotickými vlastnostmi, který obsahuje pryskyřici z rostliny Croton lechleri, známé také pod názvem Sangre de Drago nebo Dračí krev. Tato rostlina je domovem v amazonském povodí v jihoamerickém Peru, kde je využívána místními indiány pro její léčivé účinky. Pryskyřice, charakteristická svou tmavě červenou barvou, se získává naříznutím kůry stromu.

Dračí krev je známa svými silně antibiotickými účinky, které převyšují i klasický penicilin, a patří mezi důkladně zkoumané rostliny v Peru. Výzkumy ze Západu, které začaly v 60. letech 20. století, potvrzují její antivirové, antibakteriální, antimykotické, tonizační a antioxidační vlastnosti. Kromě toho stimuluje tvorbu krve a buněčnou imunitu, což napomáhá k rychlejšímu hojení a regeneraci ran, tkání, sliznic a kůže, a posiluje obranyschopnost organismu.

Imunovet se ukazuje být účinným pomocníkem při léčbě těžkých a dlouhodobých infekcí, včetně těch, které jsou rezistentní na antibiotika. Je vhodný pro aplikaci na různé typy ran, jak pro vnitřní, tak pro vnější použití, přičemž podporuje minimalizaci jizev tím, že pomáhá stahovat okraje rány k sobě. Využívá se také při léčbě horeček, leukémie a nádorových onemocnění, a je prospěšný pro zvířata v rekonvalescenci.

Podrobné informace najdete ZDE: Imunovet přírodní antibiotikum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: