Energy Tickvet přírodní repelent 10ml

322 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Čistě přírodní repelent s obsahem esenciálních olejů je šetrný jak k vašemu mazlíčkovi, tak k životnímu prostředí. Jeho používání pomáhá efektivně snižovat riziko napadení vnějšími parazity, jako jsou klíšťata a blechy, což umožňuje vám i vašemu zvířecímu společníkovi užívat si venkovní aktivity bez zbytečných starostí a v naprostém klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tickvet je veterinární přípravek vytvořený z čistě přírodních složek, který je plně šetrný jak k zvířecímu organismu, tak i k životnímu prostředí. Jeho unikátní formulace zahrnuje pečlivě vybrané esenciální oleje, mezi které patří geranium, citronová tráva, levandule, hřebíček a eukalyptus. Tyto složky nejenže podporují zdraví kůže, ale také přispívají k snížení rizika napadení vnějšími parazity, jako jsou klíšťata a blechy. Tento přípravek je ideální volbou pro chovatele, kteří dávají přednost nechemickým řešením a repelentům. Aby se maximalizovala jeho účinnost, doporučujeme aplikaci již na jaře, před tím, než dojde k přisátí klíštěte či blechy.

Použití:

Psi: kapka 1-2x denně po dobu 3-5 dní, dále 2-3x týdně. 

Kočky 1 kapka 1x týdně. 

Aplikujte přímo na kůži mezi lopatky či ke kořeni ocasu tak, aby si místo aplikace zvíře nemohlo olízat. U koček a citlivých psů doporučujeme vyzkoušet citlivost nejprve naředěním směsi (1 kapku směsi naředit do 1 čajové lžičky nosného oleje - možno použít jakýkoliv jedlý olej) nebo kapáním např. na obojek. 

Upozornění: 

Zabraňte olízání zvířetem! 
Nepoužívat v oblast kolem očí! Neaplikovat u zvířat do otevřených ran! 
Nepoužívat u mláďat, březích a kojících samic. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! Pouze pro zvířata. 
Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučeních veterinárním lékařem. 

Skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10- 25°C. Chraňte před mrazem.
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na krabičce a na lahvičce.

Obsah:

10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: