Energy Runa essence + Gaja essence set

Akce Novinka
Značka: Energy
960 Kč –10 %
Energy Runna essence + Gaja essence set - cestouprirody.eu
960 Kč –10 % 860 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Runa essence + Gaja essence set

Zvýhodněný set biorytmické smoothie Runna essence a ovesná kaše Gaja essence. Smoothie Runna essence je osvěžující a nutričně vyvážený nápojposiluje srdce a tenké střevo. Smoothie má omlazující efekt a podporuje tvorbu kolagenu v těle. Je vyrobeno z čistě přírodních ingrediencí.

Gaja essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická ovesná kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny (TČM). Tato kaše je nutričně vyvážená, jemně zahřívací, lehce nasládlá se sušenou hruškou a vanilkou. Ideální je nejen pro milovníky plnohodnotných snídaní, které zahřejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Runa essence smoothie 

Runna essence

 Biorytmické smoothie Runa essence je osvěžující a nutričně vyvážený nápoj, který podle tradiční čínské medicíny patří k prvku oheň. Toto lahodné smoothie posiluje srdce a tenké střevo, má omlazující efekt a podporuje tvorbu kolagenu v těle. Biorytmické smoothie také povzbuzuje životní radost a harmonizuje psychiku. Je vyrobeno z čistě přírodních ingrediencí, takže si můžete vychutnat jeho skvělou chuť a blahodárné účinky bez zbytečných přísad.

Podrobné informace k produktu najdete zde: Smoothie Runa essence

 

 

Gaja essence biorytmická kaše

Gaja

Gaja essence - unikátní biorytmická kaše založena na principech tradiční čínské medicíny. Tato nutričně komplexní a energeticky vyvážená směs podporuje zdravé trávení a posiluje funkci sleziny-slinivky a žaludku. Vyrobená ze 100% přírodních ingrediencí, bez lepku, mléka a rafinovaného cukru, neobsahuje žádnou chemii ani konzervanty. Gaja essence je ideální volbou pro rychlou snídani nebo svačinu, vhodná i pro osoby s citlivým trávením. Respektuje přirozené biorytmy organismu a poskytuje tělu vyváženou výživu v souladu s přírodou. Dopřejte si každý den harmonie a energie s Gaja essence biorytmickou kaší.

Podrobné informace k produktu najdete zde: Gaja essence

 

Ve zvýhodněném balení nabízíme také ovesné kaše | zelené potraviny | bylinné koncentráty a terapeutické krémy  | veterinární produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: