Energy Regavet – Renovet – Probiovet

Akce
Značka: Energy
1 050 Kč –10 %
Regavet Renovet Probiovet
1 050 Kč –10 % 945 Kč
Skladem
Možnosti doručení

• zlepšení zažívacích potíží a metabolismu
• zmírnění zánětů kůže a alergických stavů
• obnova střevního mikrobiomu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regavet:

Regavet_300dpiPřírodní bylinný koncentrát, který cílí na orgány a tkáně spojené s elementem Dřeva podle schématu Pentagramu®, jemně působí na játra, žlučník a vazivovou tkáň, čímž harmonizuje jejich funkce a podporuje celkový metabolismus organismu. Dále stimuluje aktivitu srdce, oběhového systému a tenkého střeva, což odpovídá elementu Oheň, zatímco mírní nadměrnou aktivitu ledvin, lymfatického systému, kostí, močového traktu a reprodukčních orgánů, což je vlastní elementu Voda.

Regavet je přírodní bylinný koncentrát určený pro zvířata trpící různými zdravotními obtížemi. Jeho použití je vhodné zejména při trávicích problémech, jako jsou nechutenství, zvracení či průjmy. Dále je Regavet efektivní v případech onemocnění močového systému a při selhávání ledvin. Preparát podporuje i srdeční svalovinu, což se projevuje snížením únavy a zadýchávání při fyzické zátěži. Aplikace je rovněž vhodná při zánětech žil, cév a tkání, pomáhá zvládat alergie, záněty spojivek, bolestivost srsti, záněty kopyt a lůžek drápů. Regavet je účinný i v případech otrav organickými jedy a organofosfáty a pomáhá zvířatům zvládnout následky stresu, včetně strachu a fobií. Tento preparát je možné podávat i preventivně zdravým zvířatům, protože aktivuje metabolismus a podporuje činnost enzymů. Preparát lze zvířeti podat přímo, nebo pokud to není možné, je doporučeno nakapat předepsanou dávku na pamlsek, do jídla či do malého množství vody.

Podrobné informace najdete ZDE: Regavet bylinný koncentrát

Renovet:

Renovet_300dpiPřírodní bylinný koncentrát Renovet je zaměřen na podporu orgánů a tkání spojených s elementem Vody v rámci systému Pentagramu®. Jeho působení je zacíleno na jemnou regulaci funkce ledvin, močového systému, pohlavních orgánů, lymfatického systému a kostní tkáně, čímž přispívá k harmonii jejich činnosti a tkání. Tento koncentrát pomáhá tělu zbavovat se nahromaděných metabolických odpadů, podporuje udržení optimálního vodního prostředí, pH a rovnováhy elektrolytů. Kromě toho stimuluje funkci jater a žlučníku spolu s vazivovou tkání, což odpovídá elementu Dřevo, a zároveň mírní nadměrnou aktivitu plic, tlustého střeva a kůže, což je spojeno s elementem Kov.

Renovet je určen majitelům a chovatelům pro podporu zdraví zvířat trpících močovými a žlučovými kameny. Je efektivní i při léčbě studených otoků na dotek, podporuje funkci jater po infekčních onemocněních, otravách a při metabolických poruchách. Tento přípravek rovněž účinně zmírňuje průjmy, střevní katary, záněty střev a plic. Ve spojení s dalšími bylinnými produkty společnosti Energy přispívá k řešení alergií, bojuje proti artróze a posiluje uvolněné vazivo. Renovet dokáže také zmírnit patologický smutek u zvířat. Pro zdravá zvířata je vhodný jako preventivní prostředek.

Podrobné informace najdete ZDE: Renovet bylinný koncentrát

Probiovet:

Probiovet_300dpiProbiovet je probiotický přípravek, který obsahuje kombinaci dvou druhů živých bakterií: Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faeces. Tyto bakterie jsou klíčové pro podporu přirozené střevní mikroflóry, pomáhají podporovat růst prospěšných bakterií a potlačují růst nežádoucích patogenů.

Probiovet obsahuje také chlorelu, extrakt zelených řas (Chlorella pyrenoidosa), která je bohatá na vitamíny, minerály a bílkoviny. Tato složka přispívá k celkovému zlepšení výživy a posílení zdraví.

Výrobek také obsahuje přírodní prebiotickou vlákninu inulin, která stimuluje aktivitu a růst prospěšných bakterií ve střevě, pomáhá snižovat toxickou zátěž těla omezováním hnilobných procesů ve střevě a podporuje imunitní systém.

Probiovet je vhodný pro všechny druhy zvířat a je zvláště prospěšný pro rostoucí mláďata a zvířata, která jsou krmena průmyslovými krmivy. Přípravek napomáhá při léčbě zažívacích potíží, plynatosti, zápachu z tlamy, smrdutých a pastovitých průjmů a při perverzních chutích zvířat. Probiovet také posiluje celkovou imunitu a má preventivní účinky při krmení granulemi a krmivy obsahujícími chemické konzervanty, které mohou negativně ovlivňovat zdraví zažívacího traktu a vést k dalším zdravotním problémům.

Podrobné informace najdete ZDE: Probiovet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: