Energy Raw Ambrosia Pieces set 2 x 100g

Akce
Značka: Energy
780 Kč –8 %
Energy Raw Ambrosia Pieces set 2 ks - cestouprirody.eu
780 Kč –8 % 710 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Raw Ambrosia Pieces

čistá přírodní kvintesence

Ambrosia zlepšuje duševní stav a výkon, uplatňuje se při únavě, podporuje vitalitu a odolnostObsahuje potřebné bílkovinyminerální látky a stopové prvky, fytohormony a skoro kompletní spektrum vitaminu B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdánlivě nekonečné, mírně zvlněné louky a březové háje Litvy představují nejhodnotnější ekosystém Evropy. Místní včelstva, opečovávaná s bohatou tradicí jsou zdrojem nejcennějšího produktu, označovaného jako včelí chléb nebo pokrm bohů. Ambrosia je úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů. Jedná se o vrcholný produkt apiterapie (forma alternativní medicíny s pomocí včel a jejich produktů ). bohatý na důležité a tělu mimořádně prospěšné přírodní látky.

AmbrosiaAmbrosia zlepšuje duševní stav a výkon, uplatňuje se při únavě, podporuje vitalitu a odolnost. Posiluje normální činnost gastrointestinálního traktu a příznivě dotváří menopauzální komfort

mceclip0 Energetická charakteristika:

Ambrosia má blahodárné působení na hormonální aktivitu, proto její účinky výrazně podpoří Mezidobí Země. Ambrosii od věků vnímáme jako „pokrm bohů“ a uvádí se, že „Bůh nás stvořil k obrazu svému“. Pokud vynecháme náboženské obrazy, zbude nám jednoduché přirovnání k „pokrmu samotného prazákladu našeho Bytí“, k nejhlubšímu doplnění Země, tedy prapůvodní substance v nás.

Raw Ambrosia je vhodná pro děti, sportovce, ženy v období menopauzy, lidi po úrazu či operaci, manažery, studenty, vegany a vegetariány, lidi s podvýživou, vyčerpané lidi a seniory.

Zelené potraviny znacky Ambrosia

mceclip0 Působení dle TČM:

Raw Ambrosia ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, potažmo tenkého a tlustého střeva, srdce, perikardu a tří ohnišť. Doplňuje celkový jin, zejména jin ledvin.

mceclip0 Garance top kvality:včela
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje Energy s certifikovanými bio/organic surovinami. V Energy jsou přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky. 

mceclip0 Účinné ingredience:

100% Fermentovaný včelí pyl perga.

Nutriční látky: Raw Ambrosia obsahuje důležité bílkoviny (včetně všech esenciálních aminokyselin), provitamin A, téměř kompletní spektrum vitaminu B ( 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12 ), C, D, E, K minerální látky a stopové prvky rutin, vápník, fosfor, železo, mangan, sodík, zinek, selen, selenium (selenium, které se jinak v přírodních produktech téměř nevyskytuje), fytohormony a více než 5 000 enzymů a koenzymů.
Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky.

Doplněk stravy - kousky

ambrosia 2mceclip0 Doporučené dávkování:

Množství o objemu zhruba 1 čajové lžičky rozžvýkejte 1 - 2x denně po jídle nebo před/po fyzické aktivitě či sportovní zátěži. 

(1 čajová lžička = 4 g).

mceclip0-5 Upozornění:

Výrobek není určen osobám alergickým na včelí produkty! Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

mceclip0-1 Způsob skladování:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

mceclip0-1 Původ:

 Litva

mceclip1-2 Obsah:

2x 100 g
Bez lepku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: