Energy Peralgin 120 kapslí

451 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Peralgin

přírodní doplněk stravy

  • PODPORUJE PRODUKCI CYTOKINŮ A SPECIFICKÝCH PROTILÁTEK
  • DUŠEVNÍ POHODA, STRES, RELAXACE
  • NERVOVÁ SOUSTAVA, SVALY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití přírodního doplňku stravy Peralgin

Peralgin je výjimečný svým složením, kde hlavní roli hraje extrakt a olej z perily křovité (Perilla frutescens), tradičně využívané v čínské medicíně pro její široké spektrum účinků. Tato bylina efektivně reguluje produkci cytokinů a specifických protilátek, které jsou klíčové pro mnohé procesy v těle, od potlačení nežádoucích reakcí po podporu těch příznivých.

Doplněk stravy Peralgin je obohacen o výtažek z cordycepsu, což je vzácná cizopasní houba, dále obsahuje semena vinných hroznů a esenci z brutnáku, které společně podporují zdraví a vitalitu. Kozlík lékařský v přípravku působí jako stabilizátor duševní pohody a pomáhá v zvládání stresových situací. Důležitým prvkem je také přidaný hořčík, který je zásadní pro správnou funkci nervové soustavy a svalů, a tím přispívá k celkovému fyzickému a psychickému zdraví.

Na co je Peralgin?
 

1. Podpora imunitního systému: Díky vysokému obsahu oleje a extraktu z perily křovité, která je známá svou schopností regulovat imunitní reakce, Peralgin posiluje obranyschopnost organismu proti vnějším vlivům.

2. Duševní pohoda a stresová odolnost: S přídavkem kozlíka lékařského, který napomáhá zvládání stresu a podporuje duševní pohodu, se Peralgin stává ideálním společníkem pro náročné období.

3. Antioxidantová ochrana: Obsahuje přírodní antioxidanty z révy vinné, které chrání buňky a tkáně před oxidačním poškozením a zvyšují obranyschopnost organismu.

4. Podpora nervového systému a svalů: Obohacen o horčík, tento přípravek přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů, snižuje míru únavy a vyčerpání.

5. Celkové zlepšení vitality: Díky synergickému působení všech složek Peralgin podporuje celkovou vitalitu, zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá udržovat optimální zdravotní stav. Zařaďte Energy Peralgin do svého denního režimu a objevte cestu k lepšímu zdraví, vitalitě a duševní pohodě s podporou síly přírody.

Účinné ingredience

Perila křovitá – olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský – olej ze semen, réva vinná – extrakt ze semen, housenice čínská – extrakt, kozlík lékařský – extrakt z kořene, lecitin. 

SLOŽENÍ 1 KAPSLE:

Želatinová kapsle, slunečnicový olej, perila křovitá (Perilla frutescens) – olej ze semen 90 mg, perila křovitá (Perilla frutescens) – extrakt z listů 90 mg, zvlhčující látka - glycerol, oxid hořečnatý (32 mg hořčíku v jedné kapsli, tj.8,5 % RHP*), brutnák lékařský (Borago officinalis) – olej ze semen 25 mg, réva vinná (Vitis vinifera) – extrakt ze semen 25 mg, voda, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) - extrakt z kořene 15 mg, regulátor kyselosti - uhličitan vápenatý, emulgátor – slunečnicový lecitin, emulgátor - mono- a diglyceridy mastných kyselin, přírodní barvivo - karamel.
*RHP – referenční hodnota příjmu

DOPORUČENÍ DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsle 1–3x denně. Po třech týdnech užívané následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

OBSAH:

120 kapslí

CELKOVÁ HMOTNOST 1 KAPSLE:

750 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: