Energy Chanca Piedra terapeutický čaj 105g

195 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Chanca Piedra

terapeutický čaj

  • STŘEVNÍ TRAKT
  • LEDVINY
  • KREVNÍ TLAK
  • HLADINA CUKRU V KRVI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato nenápadná drobná rostlina je původními obyvateli Amazonie nazývána „lamač kamenů“. Roste přirozeně nejen v oblasti Střední Ameriky, ale i Indii a zemích jihovýchodní Asie. Zde se stala významnou léčivkou tradiční ajurvédské medicíny.

Chanca Piedra napomáhá správné funkci střevního traktu a pH rovnováze v žaludku. Podporuje vylučovací funkci ledvin. Příznivě ovlivňuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Posiluje přirozenou odolnost.

Doporučení: Bylinný čaj je balen v zipovém sáčku z alufolie, díky níž jsou chráněné před oxidací a ztrátou účinnosti. Po otevření čaj proto uchovávejte v původním balení. 

Účinné ingredience

Sušená drcená nať rostliny Phyllanthus niruri. 

PŘÍBALOVÉ INFORMACE - CHANCA PIEDRA

Doplňek stravy - bylinný čaj

Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) se vyskytuje v deštných pralesech tropických oblastí obou polokoulí. Název Chanca Piedra se dá nejlépe přeložit jako ,,lomikámen“ a domorodými obyvateli byl díky této vlastnosti využíván v lidové medicíně. Napomáhá správné funkci močových cest.

SLOŽENÍ:

sušená drcená nať rostliny Phyllanthus niruri

PŘÍPRAVA:

Na 1 litr vroucí vody 1–2 lžíce, 5 minut vařit mírným varem a scedit.

DÁVKOVÁNÍ:

1 litr odvaru rozdělit do 3 denních dávek, popíjet po dobu minimálně 1 měsíce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
Minimální trvanlivost: Do data uvedeného na obalu

HMOTNOST:

105 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: