Balzámy na rty

Balzámy na rty: Přírodní pohlazení pro Vaše úsměvy

Balzámy na rtyBalzámy na rty dieNikolai jsou hrdými nositeli certifikace Demeter, která je zárukou nejvyšší kvality biodynamické kosmetiky. To znamená, že při jejich výrobě jsou používány pouze suroviny z biodynamického zemědělství, což zaručuje čistotu a sílu přírody v každém produktu.

Co dělá balzámy tak výjimečnými? Je to jejich komplexní péče o vaše rty. Nejde jen o povrchní hydrataci - tyto balzámy regenerují, chrání a dlouhodobě předcházejí vysušování rtů. Obsahují pečlivě vybrané přírodní látky s blahodárnými hojivými a ochrannými účinky, které vaše rty skutečně potřebují.

Vyzýváme Vás k malému experimentu: porovnejte složení Vašeho současného balzámu na rty s balzámy dieNikolai. Možná budete překvapeni, kolik zbytečných a potenciálně škodlivých látek denně nanášíte na své rty. S balzámy dieNikolai si můžete být jisti, že Vašim rtům dopřáváte jen to nejlepší z přírody.

Dopřejte svým rtům luxus čisté přírodní péče. S balzámy dieNikolai budou vaše úsměvy nejen krásné, ale i zdravé. Protože vaše rty si zaslouží jen to nejlepší - a přesně to vám nabízíme.

 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

290291
1290291

Značky

Položek k zobrazení: 2
dieNikolai Biodynamický balzám na rty – Meduňkový polibek 6 ml - cestouprirody.eu
290 Kč

Meduňkový polibek - Biodynamický balzám na rty Přírodní balzám na rty Meduňkový polibek od dieNikolai v praktickém 6ml balení. Jedinečné složení s meduňkovým olejem chrání a...

1882
dieNikolai Biodynamický balzám na rty – Rozmarýnový polibek 6 ml - cestouprirody.eu
290 Kč

Biodynamický balzám na rty – Rozmarýnový polibek  Dopřejte svým rtům luxusní péči s biodynamickým balzámem Rozmarýnový polibek. Bohatá formulace s olejem z hroznových...

1879