Energy Omegavet + Gynevet

Akce
Značka: Energy
618 Kč –15 %
Energy Omegavet + Gynevet - cestouprirody.eu
618 Kč –15 % 525 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kombinace pro podporu zdravé srsti a imunity zvířete.

AKCE MĚSÍCE

Gynevet - udržuje optimální rovnováhu hormonů a obnovuje zdravou srst. Pomáhá také proti stresu.

Omegavet - zajišťuje vyvážený přísun omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin. Posiluje obranyschopnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gynevet:

Gynevet_300dpiPřírodní bylinný koncentrát zaměřený na podporu orgánů a tkání spojených s elementem Země podle principů Pentagramu®. Jeho působení je zaměřeno na jemnou harmonizaci sleziny, slinivky, žaludku, hormonálního a nervového systému a mléčných žláz. Tímto způsobem podporuje vyváženou funkci těchto orgánů a tkání. Koncentrát také ovlivňuje neurohumorální regulaci v organismu, celkově zlepšuje odolnost těla vůči stresu a stimuluje funkci plic, tlustého střeva a kůže, které odpovídají elementu Kov. Současně mírní nadměrnou aktivitu srdce, osrdečníku, cévního systému a tenkého střeva, které jsou spojeny s elementem Oheň.

Gynevet přináší úlevu zvířatům vystaveným stresu či jiným zátěžovým situacím. Tento produkt cílí na obnovu rovnováhy stresových hormonů a u samic podporuje tvorbu a jakost mateřského mléka. Přispívá k regeneraci nervového systému po úraze nebo infekci a zvyšuje odolnost proti parazitům, ať už vnějším, tak vnitřním. Gynevet také napomáhá v procesu hubnutí a podporuje zdraví a obnovu srsti, šupin či peří. Efektivně působí proti různým degenerativním onemocněním kůže. Navíc podporuje sekreci, čímž předchází zácpě, vysychání očí a sliznic. Preventivně se využívá k ochraně před opakováním mozkové mrtvice a infarktu myokardu. U samic může Gynevet předejít projevům falešné březosti.

Podrobné informace najdete ZDE: Gynevet bylinný koncentrát

 

 Omegavet:

Omegavet_300dpiOmegavet je přírodní doplněk stravy obsahující vysokou kvalitu rybího oleje, který je předním přírodním zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA), a také vitamínů A, D a E. Tyto složky mají klíčový význam pro posílení imunitního systému, podporu nervového systému, regulaci cholesterolu, hormonální rovnováhu a regeneraci tkání. Vitamíny A a D jsou přidány ve vhodném množství, aby se předešlo jejich možnému předávkování.

Díky svému složení Omegavet efektivně zvyšuje imunitu zvířat, zejména jejich schopnost odolávat bakteriálním a rakovinným onemocněním. Podporuje správný vývoj a zdraví zubů, kostí a očí, a přispívá k regulaci tělesné hmotnosti a prevenci ztučnění orgánů. Užívání Omegavetu vede k lesklé srsti a zdravější kůži u zvířat. Jeho příznivé účinky se projevují také u starších zvířat, kde napomáhá snižovat vznik bradavic a benigních nádorů v důsledku stárnutí imunitního systému.

Podrobné informace najdete ZDE: Omegavet 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: