Kosmetické oleje

Používání vzácných olejů patří mezi nejstarší způsob péče o pokožku. Přestože jsou dnes součástí vyspělých kosmetických formulací, jejich samostatné využití má stále obrovský potenciál a významný účinek. Suroviny pocházející z volné divoké přírody marockého Atlasu a tradiční ruční sběr a zpracování zaručují mimořádnou kvalitu, jemnou texturu a dokonalou vůni i vstřebatelnost.

Kosmetické oleje je možné velmi dobře kombinovat se všemi krémy řady Renove nebo pleťovými maskami. Přidáním kapky oleje si můžete sami řídit míru mastnoty přípravku, kdykoliv to potřebujete.

Arganový olej je vysoce ceněný za své bohaté výživné a hydratační vlastnosti. Je to přírodní olej, který se získává z ořechů arganového stromu, který roste především v Maroku. Arganový olej je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které pomáhají chránit a obnovovat pokožku a vlasy. Tento olej je zvlášť známý svým obsahem vitamínu E a esenciálních mastných kyselin, které pomáhají hydratovat a vyživovat pokožku.

Almond oil - mandlový olej je obzvláště známý svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi. Má schopnost hluboce hydratovat a změkčovat pokožku, což z něj činí ideální ingredienci pro péči o pleť a vlasy. Tento olej je také bohatý na vitamín E, který je silným antioxidantem, chrání pokožku před poškozením způsobeným volnými radikály a podporuje její obnovu.

Z bohaté nabídky od značky Energy vám můžeme také doporučit: Beauty Energy | Zubní pasty | Aromaterapie

 

Nejprodávanější

Energy Argan oil - cestouprirody.eu
 
440 Kč
Energy Almond oil - cestouprirody.eu
 
290 Kč
2 položek celkem
Energy Almond oil - cestouprirody.eu
290 Kč

Almond oil přírodní kosmetický olej VHODNÝ PRO SUCHOU, CITLIVOUA DĚTSKOU PLEŤ ZJEMŇUJE A PŘITOM NEUCPÁVÁ PÓRY VÝRAZNĚ ZKLIDŇUJE PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU HOJÍ POPRASKANOU KŮŽI

149
Energy Argan oil - cestouprirody.eu
440 Kč

Argan oil přírodní kosmetický olej VHODNÝ PRO KAŽDÝ TYP PLETI MÁ SILNÉ LIFTINGOVÉ ÚČINKY VYHLAZUJE DROBNÉ JIZVY VHODNÝ NA VLASY I POKOŽKU HLAVY

152

category_banner_desktop